Wpis z mikrobloga

@Karbon315 A Kim wy jesteście, żeby mnie oceniać. Przecież powiedział Twój przedmówca, że "o następny ześwirował, czemu wykop przyciąga takich ludzi". Czyli zasugerowaliście dwie rzeczy: 1: że jestem wariat. 2: po co tacy ludzie w internecie jak ja. Czyli wam już wolno tak mówić a mi nie? Hipokryzja detect
@Atreyu: Tak. Najlepiej zablokować i mieć w du*ie. Takie jest wasze podejście. Możecie już od razy wszyscy mnie zablokować #wykop #wykopki. Po co się dwoić i troić. Przekażcie innym, żeby już wszyscy od razu mnie zablokowali, nie ma sensu tego rozkładać w czasie. To moje ukryte marzenie być zablokowanym przez wszystkich na wykopie. #czarnolisto
@AlexRener: a ja tego nie rozumiem

Twój minus nie zmieni rzeczywistości ;)))....

I już jakiś wariat dał ci plusa :(.....


To ma znaczenie czy też nie ma?
Co do reinkarnacji to brak dowodów że takowa jest, a odsetek ludzi głupszych, jest z każdym pokoleniem większy. Skoro ludzie by reinkaronwali, to powinni chcieć być coraz mądrzejszymi, aby w kolejnym wcieleniu nie być muchą, a tak nie jest.
@arkadi2020 Czasami żałuję, że w ogóle taki twór jak Wszechświat powstał. Tak jakby sam chciał sztuczny sens wytworzyć. Nie wierzę, że wszystko jest wynikiem ślepego zbiegu okoliczności. Moim zdaniem plan (determinizm) działa w parze z czynnikiem losowym i jest ich dokładnie tyle samo.