Wpis z mikrobloga

@BrakPomysluNaNick: W następstwie ataku przeprowadzono referendum które normalnie pewnie by się nie odbyło śle fakt faktem więcej osób tam chciało być częścią Rosji niż Ukrainy bo Krym dr facto nigdy ukraiński nie był tylko był częścią ZSRR i przez przypadek został dołączony do ukraińskiej SRR
@Kosmiczny_pies_Kazak: Czyja to była wina, że Polska w 1939 roku nie miała ani jednej armaty przeciwlotnieczej?

Obecnie mamy dokładnie to samo, wydajemy na 13 i 14 emerytury a nowo powstająca dywizja zmechanizowana w Lublinie ma czołgi z okresu stanu wojennego..
Do tego WOT czyli piechota w samochodach terenowych jako nie wiadomo co i nie wiadomo po co...
Czyja to była wina, że Polska w 1939 roku nie miała ani jednej armaty przeciwlotnieczej?


@yam-jan: po pierwsze dlaczego raptem piszesz do mnie o armatach - ja pisałem o Rosji więc nie wiem co to ma do wyposażenia wojska polskiego. Czuje się, jakbym raptem został zawołany do jakiejś innej dyskusji xD. Poza tym, już odnosząc się do twojego wpisu - jak ktoś jest słaby to uzasadnia to atak na niego? Nie
@Kosmiczny_pies_Kazak: Czytaj co wklejasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cytat z linka który wkleiłeś:

Armata nie ustępowała w niczym najlepszym zagranicznym konstrukcjom. W planach przewidziano uzbrojenie OPL wojska w 180 armat oraz OPL obszaru kraju w 280 dział. Do września 1939 roku Wojsko Polskie otrzymało tylko 52 armaty


Juz w latach 20 mieli kupować i tak to robili jak i dzisiaj robią.. Nic się nie zmieniło.

13 i
Czytaj co wklejasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat z linka który wkleiłeś:

Armata nie ustępowała w niczym najlepszym zagranicznym konstrukcjom. W planach przewidziano uzbrojenie OPL wojska w 180 armat oraz OPL obszaru kraju w 280 dział. Do września 1939 roku Wojsko Polskie otrzymało tylko 52 armaty


@yam-jan: i wcześniej napisałem, że mieliśmy 52 armaty tego modelu. Ile ty masz lat, że nie umiesz prostego zdania przeczytać ze