Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@phoe: Kwestia dobrego „ostrego” zakreślacza, trzymać go w jednej osi i mieć pewną rękę. Jeśli ktoś ma fajne pismo śmiało może próbować i nauczyć się takiego stylu. Dobra robota Mirek. Brakuje takich ludzi w tych czasach. Nie znam nikogo powyżej rocznika 00’ by miał chodź fajne pismo. Nie wspomnę o takim stylu jak Twój.
@phoe: Pracuje na kopalni pod ziemią jako elektryk. Każde urządzenie musi być opisane. Jeszcze 15 lat temu gdy pracowali ludzie starej daty można było się rozkoszować ładnie opisanymi urządzeniami w trudnych warunkach(w pionie) teraz to jest porażka. Jakbym miał takie pismo jak 95% młodzieży w tych czasach to wolałbym nie pisać w ogóle. Po prostu byłoby mi wstyd. Nie ma dysleksji. Jest nieudolność.
@phoe: Kaligrafia to poniekąd sztuka. Tak jak malowanie obrazów. Przykładasz się bardziej do tego i tworzysz coś nowego. Wręcz nie musisz korzystać z istniejących stylów pisma ale także tworzyć swoje jak w grafitti. W piśmie codziennym to jednak się spieszysz.
@Qql3l3: zgadzam się, pismo codzienne jest przede wszystkim użytkowe, a tu jednak odchodzimy od użyteczności na rzecz walorów wizualnych i estetycznych
@scully: ojezzzuuuuuuuuu czy to jest rasowy copperplate? czy coś innego? () daj daj daj więcej, ja tego typu pisma nigdy nie byłem w stanie się nauczyć