Wpis z mikrobloga

Czesc mirki, szukam nakeda albo sporta na kat A2 co byście polecili? Poki co rozgladam sie za czyms stricte na A2, a jak sie cos trafi to bede chcial kupic zblokowanego, budżet to do 15.000. Myslalem nad ninja300, bo kolega miał kilka lat i w sumie mało przy niej robił a jeździła.. #motocykle
  • 18
@kok0si: Minusem motocykli zblokowanych jest to, że masz masę dużego motocykla a moc słabszego. Za to ich plusem są lepsze hamulce i ogólna pewność prowadzenia, ewentualnie jeszcze lepsza elektronika (mapy silnika itp).

Ja bym poleciał w coś relatywnie jak najnowszego z małym przebiegiem co można będzie łatwo sprzedać. (zakładam, że zaraz robisz A i będziesz chcieć coś większego)
Siedziałem kiedyś na targach na Husqvarnie 401 i do miasta mmmm piękny lansomotor,
źródło: comment_1618949887sFVsvyKJ8DRWvkGi3YvBhE.jpg
@GodSafeTheQueen: piękny, KTM zawsze mi się podobały, powiedz tylko jak z ich awaryjnoscia? Bo Ci motocykliści których znam to narzekają, że się psują
A będę robił, ale jestem świeżo po zdaniu prawka więc dopiero za 2 lata najwcześniej
@kok0si: Ostatnio rozmawiałem z mechanikiem podobno te "nowsze" się nie psują i jest normalny dostęp do części.
Jak go pytałem o poradę w kupnie motocykla to nie odradzał KTM a wręcz zachęcał.
Jednak nie jestem kompetentną osobą w tym zakresie, tylko powtarzam co usłyszałem. Słyszałem również, że wiele hejtuje KTM po modelach już 10-15 letnich które były zaniedbane, tak poszła fama i mamy opinię.

Nie wiem czy na wykop.ru można linkować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kok0si: ja w tamtym roku miałem dylemat mt03 vs duke390, na którego byłem mega nakręcony. I gdyby nie to, że znalazlem mt03 w super cenie i stanie za 10k to brał bym Duke, bije od niego jakaś pozytywną energia xD teraz trochę żałuję, ale pewnie niedługo zmiana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kok0si: Czy ja wiem czy za wielki? Mam duke 390 2017 (pierwsze moto) od dwóch lat 193/83 obecnie, jak go kupowałem to miałem z 20 kg więcej, może i wyglądam na nim jak na minibike'u ale na brak wygody jeszcze nie narzekałem :D

Jeśli chodzi o awaryjność to przez 14kkm wymieniałem napęd jakoś w zeszłym roku poza tym śmiga bezproblemowo.
W tym roku czeka go otomoto bo czas na coś większego