Wpis z mikrobloga

a ja mam to w dupie xD. oglądam tylko mój klub w #ekstraklasa , do tego od czasu do czasu kadrę jak nie mam innych planów albo jakieś puchary europejskie, wychodzi mi z 4 mecze miesięcznie albo i mniej, tak czytam wykop to jestem pełen podziwu do osób, które #!$%@?ą każdy mecz w #ligamistrzow podniecają się każdym wynikiem w ligach zagranicznych, nie szkoda wam aż tyle czasu marnować przed telewizorem? lepiej samemu piłkę pokopać xD
#uefa #fifa
#superliga
  • 8
@Lwke: o #!$%@?, to na tym polega mikroblog :o
@IceShandy: no zgadza się, oglądam mecze mojego gównianego klubu, bo jest z mojego miasta, mogę sobie chodzić na ich mecze, kibicuję im, bo jestem z nimi związany, na ślęczenie przed telewizorem po kilka godzin tygodniowo żeby oglądać ligę mistrzów wszystkie mecze najzwyczajniej w świecie szkoda czasu xD jak rozumiem to wy sobie wybieracie jakiś klub z topki z czołówek europejskich lig
@yahoomlody: Przecież to jest oczywiste, że ogląda się mecze drużyn z topek lig zagranicznych, wyjątkiem jest liga angielska.Nie wyobrażam sobie marnować czasu na mecz np. ligi włoskiej w, której mierzy się Crotone z Cagliari( ͡° ͜ʖ ͡°)
Liga mistrzów to samo, ogląda się atrakcyjniejsze mecze.
@Stallion45: Myślę, że większość patrzy na średnie oceny użytkowników żeby właśnie nie TRACIĆ CZASU na gnioty.
Jasne sport to jest rozrywka
@yahoomlody: Ja mam podobnie, ale wolę mieć poczucie że mój klub stanowi część tego samego systemu do którego przynależą wszystkie inne poważniejsze kluby, tym bardziej że raz na te 20 lat jakaś Legia albo Widzew wejdzie sobie do tej ligi mistrzów