Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że skoro Czesi za jakiś tam zamach w którym zginęło kilka osób, żądają postawienia sprawy na forach ONZ, UE, NATO i międzynarodowego śledztwa, plus wyrzucają kilkudziesięciu rosyjskich dyplomatów, to PiS z zamch w Smoleńsku to chyba teraz wypowie Rosjanom wojne? No tak serio badzmy konsekwentni, skoro oficjalne stanowisko rządu to zamach to przecież musimy z tym coś zrobić? #rosja #pis #bekazpisu #smolensk #zamach #polityka
  • 30
@Franek25: Z tym, że Czesi się nie #!$%@?ą, że jest tak i tak, więc mówią do widzenia dyplomatom i oskarżają ich na forum międzynarodowym. Poza tym stało się to na ich terytorium, nie tak jak Smoleńsk.

A Polacy? Od 11 lat nie umieją ustalić co się dokładnie stało w maszynie naszpikowanej technologią, z pierwszą osobą w państwie na pokładzie i wszystko jest zwalane na rząd Tuska.
Natomiast tak serio to dziwi mnie, że wyznawcy PISu dalej brną w tą bajkę. Skoro oficjalnie powiedzieliśmy, że był materiał wybuchowy w samolocie, to rozumiem że teraz rząd oficjalnie powinien wskazać kto go tam umieścił. Ogólnie to jest szkodliwe zarówno społecznie jak i dyplomatycznie wręcz śmieszne.


@Franek25: Bo patałachy z PO bali się powiedzieć prawdę w oczy oraz zrobić porządek z tą propagandą. Dopiero teraz Tusku zgrywa odważnego mimo że przez
@Ksieciunio-: niby tak, ale jednak nie do końca. Jeśli jest przyzwolenie na takie rzeczy w publicznej, mocno propagandowej tv to znaczy że rządowi o tym wiedzą i nie wyrazili sprzeciwu. To w najlepszym przypadku szarganie i wystawianie na pośmiewisko pamięci ofiar i ich bliskich, w najgorszym postawienie bardzo mocnych zarzutów naszemu sąsiadowi (na pewno Rosjanie odnotowali ten fakt)
w telewizji publicznej leciał ostatnio dokument bardzo mocno sugerujący, że był zamach.


@UlicznyPoeta: oglądałeś może ten "dokument"?
Na drugi dzień po emisji mój ojciec mi właśnie zaczął wykładać ze był zamach, ale ze juz mam dość takich rozmów to zlałem temat i poszedłem sobie ;)

Co tam nowego wymyślili?
@troglodyta_erudyta: roznica jest taka pisowcom jest na reke zgarnac odszkodowania za samolot emerytow
a urojenia to ty masz z glodu
@Franek25: czechy to maly kraj wiec smierc kilku ludzi to tragedia a w polszy to mozna ubic wagony ludzi jesli sie dobrze zaplaci, najwyzej sie wpusci na ich miejsce ukraincow
@Franek25 różnica jest taka, że Czesi mają dowody, a Polacy mają urojenia Macierewicza i spółki.


@troglodyta_erudyta prawda jest taka, że każdy kto wierzy w to, że pis wierzy, że to był zamach to mam zła wiadomość. Nikt na szczycie pisu nie wierzy w zamach. Ci co myślą, że Macierewicz czy Kaczyński wierzą w ten zamach dali się zrobić jak dziecko na cukierka. PiS przejmuje wszystko krok po kroczku robiąc wodę z mózgu