Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mich_al: ja bym dołożył do hap ac2 zamiast Hex. Lepiej wypada w testach wydajności. A w takiej sytuacji to już wziąłbym 2x hap ac lub hap ac2 i cap ac (sam mam tak w domu). I Unify wtedy niepotrzebne.
@mich_al: a może lepiej RB960PGS? Ja mam u siebie, ma 4 wyjścia PoE którymi można od razu zasilać urządzenia :D Ewentualnie można zamiast Ubiquiti użyć rozwiązania Mikrotika czyli CAP AC x2 i wszystko będzie ładnie śmigać pod CAPSMANem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eFFF256 @BooB tez myślałem o jednym ekosystemie. Jednak martwi mnie to, że jest dużo słabych opinii o cAP ac, typu problemy z prędkościami, problemy z roamingiem. Nie wiem na ile są one aktualne i co Mikrotik poprawił. Jesteście mi w stanie powiedzieć jak wyglądają prędkości po wifi, jakiś iperf czy coś takiego i czy przełączanie pomiędzy AP działa dobrze?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mich_al: ja co do prędkości wypowiedzieć się nie mogę, bo obecnie internet mam gówno, światło dojdzie do mnie dopiero za kilka miesięcy, co do roamingu to nie jest źle, ale nie jest super, przełączanie między AP jest w miarę szybkie, ale w trakcję przełączania straty pakietów są, dla porównania w meshu tp-link deco jak miałem chwilę na testach to nie miałem utraty pakietu nawet ¯(ツ)/¯ UAP to niby wyższa