Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 168
@Jabby: Oesu Rokita xD
To świetny przykład na to, jak szumowiny i odpadki z poprzednich rządów, po kilku latach wracają jako "eksperci".
Zapomnieliście jak oszołom darł #!$%@?ę "RATUNKUU BIJO MNIE NIEMCY!"? xD
Obrotowy koń-adwokat od mundurków jako kolejny przykład odświeżenia głupoli z poprzedniego rządu...

Jeszcze tylko kazek od Izabell i Leppera wykopać z ziemi xD
@tellet: ja tam lubię poczytać Rokitę, zawsze ma ciekawe tematy i ciekawe patrzenie na nie. Moi starzy to pisowcy i nałogowo kupują "w sieci" Karnowskich i Rokita to jedyny felietonista który coś pisze od siebie. Nawet rządowi i kaczorowi #!$%@?ć umie
Oesu Rokita xD

To świetny przykład na to, jak szumowiny i odpadki z poprzednich rządów, po kilku latach wracają jako "eksperci".

Zapomnieliście jak oszołom darł #!$%@?ę "RATUNKUU BIJO MNIE NIEMCY!"? xD

Obrotowy koń-adwokat od mundurków jako kolejny przykład odświeżenia głupoli z poprzedniego rządu...


@tellet: ale #!$%@?.

Rokita to akurat sobie orbituje gdzieś tam jako "felietonista" etc. od wielu lat, a w przeciwieństwie do Giertycha nie zmienił poglądów w tak komicznym wręcz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BrockLanders:

Rokita to akurat sobie orbituje gdzieś tam jako "felietonista" etc. od wielu lat, a w przeciwieństwie do Giertycha


W pisowskim ścieku, jakim jest wSieci. A przypominam że Rokita był wiceszefem PO z ambicjami do kierowania całą partią. To tak jakby za kilka lat Joachim Brudziński pisał felietony dla Newsweeka.
@Jabby: pominąłeś wygodnie Dziennik i Dziennik Polski. W TV występował również dla Faktów BiŚ. A z działalnością polityczną w PO się pożegnał w czasach, kiedy wojenka PO-PiS jeszcze była naprawdę lajtowa i nie różniło ich aż tak wiele (czyli przed Smoleńskiem, chociaż technicznie członkiem przestał być dopiero w 2013), więc takie czarno-białe kategoryzowanie jest nie tylko niedojrzałe, co słabo poparte faktami.

No i Rokita zawsze był konserwatystą, więc nie widzę jakiejś
Oesu Rokita xD

To świetny przykład na to, jak szumowiny i odpadki z poprzednich rządów, po kilku latach wracają jako "eksperci".

Zapomnieliście jak oszołom darł #!$%@?ę "RATUNKUU BIJO MNIE NIEMCY!"? xD

Obrotowy koń-adwokat od mundurków jako kolejny przykład odświeżenia głupoli z poprzedniego rządu...

Jeszcze tylko kazek od Izabell i Leppera wykopać z ziemi xD


@tellet: Prawda. Dlatego miedzy innymi polityka w tym kraju wyglada jak wyglada. To chyba celowe dzialanie. Raz