Wpis z mikrobloga

@konfrontacjatv tak, o 16:00 naszego czasu, godzinę po otwarciu na polkastarter (trzeba być whitelisted, co jakiś czas robią pulę i da się to zdobyć)

Cena na start to 0.33$, ale tam może być spora winda na poczatku więc pewnie ciężko będzie kupić w tej cenie

A potem, jak to z shitcoinami, albo w górę, albo w dół ;)
@KolecKuktasa: już tłumaczę

Na pewno zachęcam do upewniania się odnośnie wiarygodności źródeł - jest już sporo scamerskich grup, które będą podawać błędne adresy kontraktów (ten długi ciąg liczb wpisywany w pankakeswap), aby naciągnięci nie kupowali legit cointa, tylko przelewali im kasę ;)

Link do twitter'a Refinable: https://twitter.com/refinableapp
Link do coinmarketcap: https://coinmarketcap.com/currencies/refinable/

Tam pojawią się poprawne adresy kontraktu, sam będę odświeżać przede wszystkim twittera

We wcześniejszym komentarzu napisałem, że cena wyjściowa to
@kulekownz jesteś kochany! A jest szans na ten presale jeszcze się złapać? Ja też wchodzę tylko nie wiem czy przez Polke czy pankejka muszę to obczaic. Póki co w robocie od rana do nocy i czasu nie ma ale ten projekt mi się mega widzi tymbardziej że w Dev team jest gościu co stellara robił
@KolecKuktasa: Zrobiłem swój research i wychodzi na to, że polkastarter raz na jakiś czas robi pewnego rodzaju loterię - będę próbować w przyszłości się załapać.

Odnośnie Refinable: no właśnie team, jak na moje oko wygląda bardzo solid, hype powinien być również solid, jak na #shitcoin wygląda na elegancki potencjał.

Jeżeli będziesz w pracy, to może zorganiizuj sobie przerwę pomiędzy 15:55 a 16:05 i albo się załapiesz na zakup w akceptowalnej przez
@KolecKuktasa Jeżeli nie jesteś whitelisted, to i tak nie kupisz na polkastarter. Pamiętajmy również, że jest tam maksymalna kwota inwestycji na poziomie 180$, co jest niczym dla normalnych inwestorów.

Pełna dyskoteka zacznie się dopiero na pankakeswap. Na początku są spore szanse na to, że kurs mocno wystrzeli, a jeżeli będzie solidna korekta... nikt nie przewidzi tego, co się wydarzy.

Swój plan na zakup nieco zmodyfikowałem i będę celować z zakupem w max
@spunik przygotuj BNB, po 15:00 można zacząć sprawdzać Twitter'a/telegram

Co mogę powiedzieć. Na pewno warto uważać na cenę, ponieważ przy dużej ilości zakupów na otwarciu, cena pójdzie w górę (tylko cholera wie, jak bardzo).

Zatem z jednej strony koniecznie trzeba być czujnym w stosunku do faktycznej ceny swojego zakupu na pankake.

Z drugiej, aby zrobić zakup bardzo szybko (zapewne dużo botów będzie dokonywać zakupu), należałoby klikać, a nie liczyć.

Jeżeli będziesz chciał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kulekownz: Ja wiem że to gdzieś było mógł byś opisać jak przenieś te bnb z binance na pankkeka, albo który portfel wybrać trochę to zakręcone na razie dla.mnie