Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć, jak to jest możliwe, że brakuje kart ze stylami gry, a jest w #!$%@? kart od przedłużania kontraktu?
Jakim cudem, ludzie ciągle potrzebują kart stylów gry? Przecież to jest absurd, z czego to wynika?

#fifa21 #fifa #fut
  • 5
@CzaryMarek: ludzie często wykorzystują zmianę pozycji do SBC bądź do ustawiania składu pod zgranie, najczęściej zmieniają pozycję pomocnikom (ŚP / ŚPO / ŚPD) na napastników (ŚN / N) bądź w drugą stronę, stąd tych kart zmian pozycji brakuje i są najdroższe. kontrakty dostaje każdy w prawie każdej paczce więc wszyscy ich mają pod dostatkiem
@basler: Ja nie mówię o zmianach pozycji, bo to akurat zrozumiałe, ale dlaczego karty stylów gry? Szczególnie tych standardowych dla piłkarzy z pola i standardowego GK, na PC nawet za maks cene (5k) nie można ich dostać.
@CzaryMarek: a to pardon, nie doczytałem w poniedziałek rano :D to sytuacja podobna jak ze zmianami pozycji, takie karty kosztują więcej bo zwykle stosuje się tylko 3/4 typy (hunter, shadow, engine) i nie ma ich jakoś mega dużo w paczkach