Wpis z mikrobloga

@Paruwkowy__Skrytorzerca: Hmm, przez pierwszą minutę smakuje nieźle jak korzenna przyprawa, może nawet piernik. Ale po kilku minutach robi się tragedia, tak jak tabaka albo jakbyś po prostu przeżuł fajkę, okropnie gorzkie, że aż rzygać się chce i jest coraz gorzej. Ja zazwyczaj wtedy wypluwam (chociaż bardzo rzadko tego używam, raczej dla hecy) ale są zawodnicy co potrafią to trzymać godzinę i dłużej xD.
@Master_of_Bukakke: możesz (albo morzesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)) powiedzieć coś o swojej pracy więcej jak wygląda i czym się zajmujesz?

@r4do5: tak, już mam jakiś zalążek tego smaku () tak samo u Ciebie, czym się zajmujesz, że nie ma czasu na alkoholizacje? Jakiś własny biznes czy coś? Jeżeli mogę spytać of kors, jeżeli nie to mrugnij dwa razy (
@Paruwkowy__Skrytorzerca: No właśnie pracuję na statku i tam nie ma czasu xD. A teraz się #!$%@?, bo nie mam etatu na stałe tam gdzie bym chciał :(. Ogólnie to nie przepadam za alkoholizacją i używkami, tylko tytoń lubię. Alkohol bardzo szybko mi się szybko znudził, później stroniłem od niego całkowicie, a teraz od czasu do czasu ale w bardzo małych ilościach.
@Spejsky: saska kawowa jest spoko, taka deserowa do ciasta na komunii lub na święta w rodzinnym gronie, w smaku fajniutko i milusio, ale moja kawówka ma minimum 60% więc już wiem, że się Tobie spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisz do mnie na priv, bo Ty masz zablokowane, jakoś się dogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ladykagami: jeżeli to był twój pierwszy rum, to polecam Dictadora. Jeżeli pijesz na mieście to pij 20', jeżeli pijesz na domówkach to polecam pić między 20', a insolent. Kolosalna różnica, cena nie jest zbyt wygórowana, a kubki smakowe będą zadowolone.

w dzisiejszych czasach 0.7 Finlandii kosztuje więcej niż Jameson albo w miarę dobry rum, najważniejsze to - nie pić wódki, bo to mega #!$%@?