Wpis z mikrobloga

Jeden z piękniejszych bólów dupy z Anty-Pisu.
Lewica wybrała jedyną korzystną dla Polski opcję podpisania zgody na środki unijne, gdy KO robiło wszystko, byleby zaszkodzić Polsce kosztem słupków poparcia.
I nagle ten wysyp jadu i nienawiści ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ja to kocham.
Mam kilka swoich guilty pleasure i właśnie takie wojenki fanatyków i radykałów mnie bawią, głównie, chociaż nie tylko na lewicy. W sumie wynika to głównie z zeitgeist ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Radykalizm na prawicy jest obecnie mało liczebny, do tego najbardziej liczne grupy radykalnie prawicowo są jednocześnie grupami najmniej zinformatyzowanymi i nie ma gdzie ich śledzić. Co nie oznacza wcale, że pozwalam sobie przegapić wyzywanie Papieża, Terlickiego i innych stosujących się ściśle do zasad religii katolików od heretyków za to( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mniej Lewica dość słusznie zauważyła, że 58 mld euro to całkiem zacna kwota, podobnie jak poszerzenie integracji europejskiej jest w interesie Polski. I o ile PiS kiedyś zostanie odsunięty od władzy, to jednocześnie fajnie by wtedy było czym rządzić :) Ot, po prostu taki prosty wniosek dla prostego kmiotka, że nie warto niszczyć czegoś, co chcesz zdobyć :)
Generalnie dla mnie większość osób z Lewicy jest zaślepiona i w błędzie, w przeciwieństwie do ludzi z Konfederacji, którzy dla mnie są debilami. Dlatego jeśli Kaczyński #!$%@? z partii Ziobro i całą Solidarną Polskę, zastępując ją Razem, ja się będę tylko cieszył :)
A jednocześnie ból dupy wszystkich Julek i pokrewnych na wykopie, nie mających o życiu pojęcia, że ktoś może się w życiu kierować rozsądkiem, miast nienawiścią, jest przyjemnym dodatkiem

#bekazlewactwa #bekazpisu #polityka
  • 5
@pure_function: Biadolenie. Wtedy Unia sobie by przegłosowała bez Polski lub z innymi zasadami. Ten fundusz tak by przeszedł, chodzi o to że stali się zwykłymi sprzedawczykami władzy, postanowili uratować władzę PISu bo jest im to na rękę, gdyż mają sobie wyimaginowanego wroga, który tłucze "osoby lpg+", który jest "konserwatywny", zamiast dogadać się na lepszych warunkach z PO i Hołownią (bo mieliby kilka ministerstw w nowym rządzie). Woleli walczyć z wyimaginowanym wrogiem