Wpis z mikrobloga

#ps5 - jakaś #!$%@? konsola z grami pokroju skaczącego po gałęziach pająka, #xbox- konsola dla biedaków którzy grają tylko dlatego, że mama się zlitowała i dała 4zł na kod z pringelsów, #nintendoswitch - konsola dla ludzi co nic w życiu nie osiągnęli i lubią grać gierki dla dzieci o jakimś włoskim kanalarzu w czapce, PC - platforma dla debili krzyczących Hurr durr 4k60fps tylko #pcmasterrace gdzie najpopularniejsza karta graficzna wg steama to GTX 1060 i rozdziałka FHD.

Dobra a teraz skoro już obraziłem każdą możliwą platformę i ich graczy, pozwolę sobie was zapytać. Dumni wy jesteście z siebie? Przeglądam ww tagi i wszędzie są jakieś gówno wojenki. Serio ile można, ja rozumiem, że no można nie lubić jakiejś platformy, ale żeby jechać po niej codziennie przez parę miesięcy, przecież to jest poziom dzieci z przedszkola, kłócących się kto bardziej darł mordę. Wejdźcie sobie na subredity (odpowiednig tagów na redicie) i zobaczcie jak one wyglądają. Po 1 za jakieś gówno baity leci ban i to niezależnie od platformy. Po 2gie ludzie dzielą się informacjami, newsami i rzeczami związanymi z jedną tylko i wyłacznie ich platformą, po 3cie, każdy jest uprzejmy wobec każdego. A na wykopie Jak w chlewie obsranym gównem, debile toczący gówno wojenki no i oczywiście administracja która ma wszystko w dupie.
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrocznyZiemniak: reddity są bardzo dokładnie podzielone tematycznie i ściśle moderowane. Zamiast patrzeć przez różowe okulary otwórz sobie Twittera i sprawdź co tam się dzieje, bo przy twitterowym ścieku z USA tu jest bajlando. Ogólnie 2/10 bo odpisałem 1:39
@MrocznyZiemniak: No z tego co napisałeś to głównie nawalają się soniarze z Xboxiarzami, jakoś nie widziałem baitowania na tagach xbox i playstation od strony ludzi posiadających pstryka.
@Roniq Wydaje mi się, że pierwszy akapit jest po prostu sarkazmem pokazującym jak są obrażani ludzie na konkretnych tagach, ale to tylko mój domysł.
@MrocznyZiemniak: Nie przesadzaj. Jak wrzucisz wszystkich tych co Ci nie pasują na czarną - da się żyć i względnie normalnie z tagów korzystać. Niestety co i rusz trzeba wrzucać kogoś nowego, bo te tagi zdają się przyciągać trolle.

Ogólnie to niestety moderacja na tym portalu jest smutnym żartem i użytkownicy sami muszą rozwiązywać takie problemy we własnym zakresie. Już w kij to, że nie dostaje się bana za każdy trollerski wpis.
@szybkaszyba: Postów nie pokazuje - owszem. Ale komentarze tych osób pod postami innych - już tak (tak, trzeba kliknąć, żeby wyświetlić wiadomość). Tylko po co to mi zaśmieca wpis i robi mniej przejrzystym, skoro i tak nie interesuje mnie co te osoby mają do powiedzenia?
A co do mobilnych to w sumie nie wiedziałem, że istnieje taki problem. No to w takim razie współczuję tym co korzystają z wykopu mobilnego i
A na wykopie Jak w chlewie obsranym gównem, debile toczący gówno wojenki no i oczywiście administracja która ma wszystko w dupie.


@MrocznyZiemniak: bo to wina steckiej (wołam @a__s) i jej moderacji, zamiast coś z tym zrobić to szukają multikont tam gdzie ich nie ma

Weź sie stecka do roboty i ogarnij ten chlew na tagach