Wpis z mikrobloga

Świeżynka. Dotarły do mnie wyniki 20 najczęściej ogrywanych gier na konsolach Sony (PS4 i PS5) w marcu 2021 roku. Porównując nowe dane z informacjami z poprzednich miesięcy nie widać większych zmian, społeczność PlayStation wciąż najczęściej ogrywa tytuły ekskluzywne. Więc na przekór klockowym hejterom napiszę niepopularną opinię... tak, warto zapłacić za konsolę 3,5k w zestawie z materacem od Bodzio, warto podgłosić dźwięk w TV czy założyć słuchawki i przetrzymać piszczenie cewek by móc rozkoszować się ekskluzywnymi perełkami pokroju Fortnite, GTA V, COD, Minecraft czy Fifa 21. Całym sercem polecam, tylko plejstejszo, tylko ekskluzivy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps5 #ps4 #playstation #xbox
Pobierz
źródło: comment_1619692761j7e0KGpNaLZKjzEu4dyLQ7.jpg
  • 19
@rbbxx: nie, ja zadałem pytanie, czy Ciebie to zaskakuje, bo piszesz taki wpis po raz X jakby to było odkrycie godne Nobla. Przypuszczam, że jak będą wyniki za kwiecień to całkiem wysoko będzie Horizon Zero Dawn, bo wpadł w ramach Play At Home. W marcu widać, że pojawiły się gry z PS+ (FF7 i Remnant), gra z Play at Home (Subnautica), a reszta to gry nastawione na multi. Jak będzie premiera
@Cinkito: Jak to po raz kolejny? Dane dotyczą marca, nigdy nie pisałem o najczęściej ogrywanych grach w marcu. Czy to, że ktoś napisze o grach dostępnych w plusie w lutym zamyka mu możliwość poinformowania o grach na marzec, kwiecień, maj, czerwiec i tak dalej? Myślę, że warto podzielić się informacją o najczęściej ogrywanych grach co miesiąc, po prostu. Chyba, że macie tu jakiś zakaz podawania tego typu informacji, mógłbyś naprowadzić gdzie
Jak to po raz kolejny? Dane dotyczą marca, nigdy nie pisałem o najczęściej ogrywanych grach w marcu. Czy to, że ktoś napisze o grach dostępnych w plusie w lutym zamyka mu możliwość poinformowania o grach na marzec, kwiecień, maj, czerwiec i tak dalej? Myślę, że warto podzielić się informacją o najczęściej ogrywanych grach co miesiąc, po prostu. Chyba, że macie tu jakiś zakaz podawania tego typu informacji, mógłbyś naprowadzić gdzie tego zakazu
@Cinkito: Ale jaki ma być wydźwięk informacji o najczęściej ogrywanych grach? Mam to ukrywać bo twierdzisz, że na tagach konsol Sony nie można informować o najczęściej ogrywanych grach na konsolach Sony? Serio? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rbbxx: aż mnie zastanawia czy Ty serio wierzysz w to piszesz i masz klapki na oczach, czy jesteś zwykłym trollem. Sama lista nie ma wydźwięku, ale już wpis, a tak szczególnie ta jego część:
"Więc na przekór klockowym hejterom napiszę niepopularną opinię... tak, warto zapłacić za konsolę 3,5k w zestawie z materacem od Bodzio, warto podgłosić dźwięk w TV czy założyć słuchawki i przetrzymać piszczenie cewek by móc rozkoszować się ekskluzywnymi
@Cinkito: Wciąż nie wiem o co chodzi i w czym problem. Wrzucam listę 20 najczęściej ogrywanych gier na konsolach Sony w marcu 2021 i gorąco polecam konsolę Sony a Ty zarzucasz mi, że robię coś nie tak. Ciężko Wam dogodzić, przyjaciele...
@rbbxx: ale ta lista to jest oczywistość. Wiadomo, że na PS od czasu premiery żadna gra nie wyszła jako ex dla dorosłego gracza. W sumie nie wiem czy można liczyć DLC do pająka sprzedawane jako gra osobna czy remake w ciul starej gry za nowe gry. Pomijając te gry to wyszły w listopadzie. Mamy kwiecień ile można grać w grę na 20h około? Znajdą się i tacy co pewnie 1000h to
Wciąż nie wiem o co chodzi i w czym problem. Wrzucam listę 20 najczęściej ogrywanych gier na konsolach Sony w marcu 2021 i gorąco polecam konsolę Sony a Ty zarzucasz mi, że robię coś nie tak. Ciężko Wam dogodzić, przyjaciele...


@rbbxx: nie, niczego nie polecasz. Naprawdę, nie rób z siebie debila, bo ja szczerze wierzę, że nim nie jesteś mimo wszystko. Większość exów to gry single i nie będzie ich na