Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
hejka mirki
Od lipca mam u siebie #kot na #domtymczasowy i minęło już tyle czasu, że nie wiem czy ktoś go adoptuje. Nie wydaje mi się jeszcze żeby się lubił z moim kotem rezydentem, często wpieprz od niego dostaje, ale potem normalnie siedzą razem, więc ??? Już się pogodziłam z tym, że jeśli nikt go nie weźmie do czasu mojej wyprowadzki (za rok z kawałkiem? może dwa) to go oficjalnie adoptuję, ale chciałabym żeby miał szansę na ludzi, którzy go sami wybiorą.

Sprawa wygląda tak - fundacja z której go wzięłam ma oczywiście sporo kotów, więc nie ma czasu na aktualizowanie opisów po tym jak się kot otworzy w domu tymczasowym. Ja się staram robić Batmanowi bardziej fotogeniczne zdjęcia niż te, które zrobiono mu w klatce po kastracji, ale nie wiem, może takie biednie wyglądające kotki lepiej się 'sprzedają'? Zapłaciłam też za miesięczne wyróżnienie jego ogłoszenia na OLX, ale dużo to nie dało, tylko raz ktoś o niego spytał i nic z tego nie wyszło. Chciałam napisać mu nowy opis, ale nie umiem ładnie sklejać zdań, to co próbowałam brzmiało bardzo sztucznie i nieskładnie, stąd pytanie, czy jest tu jakiś #copywriter #copywriting który chciałby dla mnie napisać opis kota na OLX? Podalabym słowa klucze, a ktoś by to skleił w coś ładnego na jakieś 250 słów? Z kasą u mnie średnio, ale mogę wyhaftować coś na ubraniu, zrobić naszywkę, biżuterię z kamieni naturalnych lub koralików, myślę, że byśmy się dogadali.
#koty #olx
Pobierz voliereen - hejka mirki
Od lipca mam u siebie #kot na #domtymczasowy i minęło już tyl...
źródło: comment_16197096327FWoXgaQrXImZwla7jUpOZ.jpg
  • 7
@voliereen: Na razie taktyczny obserwator wątku. Ale napisz coś więcej o kici, może warto na wipok go zareklamować? Wrzucę na fb info. Ale ogólnie sądzę, że jakieś szalone opisy są bez sensu, albo ktoś ma warunki i chce kotka i ten mu się spodoba, albo nie. Jak szukałam kici to trafiłam na byle jakie focie i opis z krótkimi faktami. No i info, że komuś się śpieszy i kote pójdzie do
@voliereen: Odpuściłbym wystawianie go na olx, za duzo świrów jest na świecie. Na Twoim miejscu bym go po prostu zostawił, kwestie zaprzjaźnienia sie kotów chyba masz juz za sobą z tym co piszesz. Jeżeli często nie ma Cie w domu to tymbardziej drugi kot będzie dobrym wyjsciem, żeby ten drugi nie siedział sam jak palec. Oczywiście to nie jest tak, że drugi kot to opiekunka dla pierwszego, ale na pewno raźniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@WoodyAllin: @iEarth: wszystkie fundację wrzucają na OLX, bo tam najłatwiej przeglądać sobie dużo różnych kotów. Z Batmanem jest taki problem, że on ma opis, że był wyłapany z osiedla na kastrację i miał być wypuszczony ale okazało się, że lubi jak się go głaskał po brzuszku i w sumie tyle.
Chciałam jakiś opis bardziej o tym, że jest nieśmiały, ale bardzo miziasty, świetnie się komunikuje, jak się go głaska tam
@voliereen: Wiesz, że właśnie napisałaś całkiem spoko opis? :) Nikt na ogłoszeniach nie będzie analizował tego artystycznie.
Jeszcze warto dopisać wymagania jakie masz, czyli pewnie umowa adopcyjna, jesli to kot na tymczasie.
Jak coś, to późnym wieczorkiem mogę to trochę zredagować, żeby było spójniejsze. :)