Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 33
151 614 + 15 + 10 + 32 + 36 + 42 = 151 749

Z ostatniego tygodnia trasy.
Kwadraty to moje absolutnie najlepsze odkrycie w kwestii jazdy na rowerze. Totalnie otworzyłem się na rejony, których wcześniej w ogóle nie rozważałem przy planowaniu tras i okazały się być też bardzo przyjemne do jazdy. Cel na ten rok to zrobić kwadrat minimum 20x20 :D

Max square: 8x8
Max cluster: 83
Total tiles: 202

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arko123: hej, zapytam pod Twoim wpisem żeby nie spamować tagu. Czy mapę z kwadratami można jakoś podpiąć pod stravę albo inną apkę żeby dynamicznie podczas jazdy sprawdzać gdzie jestem? Czy to działa tylko w drugą stronę i po treningu tj. dane ze stravy -> statshunters.com?

I drugie pytanie - jest jakaś apka zewnętrzna albo nakładka na stravę żeby móc przeglądać dane z treningu czy też jak w opisie tagu trzeba korzystać
@Malchos: hej, wydaje mi się, że w czasie jazdy jak się jedzie, to nie da się zrobić, zeby je było widać. Da się na planerze z tego co wiem w różnych stronach do tego, ale to tylko na kompie chyba.

I drugie pytanie - jest jakaś apka zewnętrzna albo nakładka na stravę żeby móc przeglądać dane z treningu czy też jak w opisie tagu trzeba korzystać z przeglądarkowej wersji statshunters.com?


tutaj