Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia

Nie bądźcie dziwnymi ludźmi ,bądźcie normalnymi ludźmi.


Gonciarza śledzę bardziej gdzieś od czasów wczesnego dejli a raczej przed. I mam taki dysonans oglądając dzisiejszy #kanalsportowy z komentarzami zarówno na czacie jak i na wykopie, że musiałem to skonsultować z osobami które są zupełnie z zewnątrz.

No #!$%@? ludzie serio? Czego oczekiwaliście od typa który od lat jest raczej spójny w poglądach. Ktoś kto ma więcej niż 90IQ to po prostu wie z wypowiedzi. Oczekiwaliście że co? Wyjdzie i powie

TAK, MACIE RACJE KASIA LECI NA HAJS DLATEGO Z NIĄ BYŁEM BO JAK NAGRYWAŁEM W TVGRY I STWIERDZIŁEM ŻE ZOSTNĘ W JP BO KASIA. #!$%@? TAM W RAMY CZASOWE. A TAK W OGÓLE TO #!$%@?Ć KLER, POZDRO DLA ANTIFY KTÓRĄ GARDZĘ. NO I Z KASIĄ ROZSTAŁEM SIĘ W MOIM NAJWIĘKSZYM PIKU POPULARNOŚCI NO ALE ONA LECI NA HAJS PAMIĘTAJCIE Z FARTEM.


rly xD?

Już pomijam absurdy pokroju

EJ CZEMU NIE LUBISZ KK

Uważam, że instytucja polskiego KK jest raczej zła i zasłużenie ale nigdy nie powiem wierzącemu że...

NO JA #!$%@? POWIEDZ PO PROSTU CZEMU NIE LUBISZ KOŚCIOŁA JA #!$%@?, JESTEŚ BEZ ZDANIA.


NO BO NA PROFILOWYM MIAŁEŚ PIORUNY I...

Ja miałem pioruny na FB?

NO MOŻE NIE MIAŁEŚ ALE WRZUCAŁEŚ SHARE Z STRAJKU WIĘC JEST TO JEDNOZNACZNE ŻE KOCHASZ LEMPART


Zbudowaliście sobie chochoła w postaci turbolewaka i oburzacie się że nie jest on tym turbolewakiem którego sobie wyobrażacie.

Swoją drogą mam nadal wrażenie, że wykopki myślą że "chłop z jutuba" to jakiś tam ziomek. Koleś który zgarnia więcej hajsu niż pewnie jakiś Kamel czy inne gwiazdki telewizji. Tak dla uświadomienia Naruciak który robi od X lat komentowanie paradokumentów(plus oczywiście poboczna działalność, no ale sorry Adam skrót myślowy) jest milionerem. I wy oczekujecie, że chłop który od lat jest spójny w poglądach i działa w branży od nastu lat nagle na jeden wywiad stanie się tą osobą którą to wy chcecie zobaczyć. IKS #!$%@? DE
#gonciarz #polskiyoutube #youtube
  • 15
@CreativePL: pięknie sobie wszystko dopowiadasz i racjonalizujesz, pieniądze nie grają tutaj roli bo w ciągu całego hejtparku nie padło o nie pytanie. Za to pojawiły się te odnośnie kreowania swojej osoby w necie dzięki akcjom gonciarza i nie potrafił nic na ten temat powiedzieć albo skonfrontować poglądów ze Stanowskim. No. ale tak zawsze spójny w poglądach i robi siano jak naruciak to jest argument
@CreativePL: przecież on nie ma żadnych poglądów jest zwykłą chorągiewką która mówi to co jest aktualnie poruszane w kraju próbując wykreować się na wielkiego obrońcę słabych i uciśnionych xd


@KNOUDI: Znaczy kiedyś był kucem narodowcem ? A potem się zamienił w lewaka ? Czy po prostu jego poglądy są obecnie popularne ?

. #!$%@? TAM W RAMY CZASOWE.


@CreativePL: Przecież tu lata mem z jej byłym sprzed 10 lat,