Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
Zastanawiam się czy w swoim sklepie wprowadzić opcję płatności odroczonych, które co raz to częściej widzę w sklepach/usługach online. Co prawda raczej mam tanie 'produkty' bo średnie zlecenie to 200-300 zł.
Pytanko do Was - czy kupując usługi / rzeczy online korzystacie często z odroczenia płatności?
#pytanie #pytaniedoeksperta #zakupy #ecommerce #pytaniedorozowychpaskow #ankieta

Czy kupując usługę / rzeczy online korzystasz z odroczenia płatności?

  • Tak 7.8% (4)
  • Nie 60.8% (31)
  • Nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest 31.4% (16)

Oddanych głosów: 51

  • 10
@jalop: Tak - ja sam jak korzystam to raczej tylko z rat i to przy produktach typu drogi laptop. Aczkolwiek śledzę konkurencję i zastanawiam się ostatnio ile osób z korzysta z odroczenia płatności ewentualnie rozbijania na raty czegoś taniego rzędy kilka stów.
@Kemel: Myślę, że to zależy od towaru jakim handlujesz. Ja często korzystam z tej funkcji przy zamawianiu ciuchów czy butów, a to dlatego, że chcę najpierw chcę zobaczyć/przymierzyć towar. Więc jeżeli coś zwracam, to kwota ulega zmianie i płacę tylko za to co zostawiłem.

Możesz zawsze wprowadzić tę funkcję testowo i zobaczyć czy się przyjmie wśród klientów. ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kemel: Jak odroczenie, a nie raty zero to nie korzystam. Co za różnica czy zapłacę dziś czy za 3 miesiące skoro i tak muszę mieć całą kwotę gotową do wydania.

Odroczenie płatności to taka dziwna wariacja nt. karty kredytowej.
@Kemel: Placac przez paypal mam zaznaczona opcje pay after delivery. I wtedy mam czas zeby przetestowac produkt i dopiero wtedy klikam, ze jest okay, badz automatycznie sie potwierdza po jakims tam czasie.