Wpis z mikrobloga

Polska bogobojna prawica na jednej fotce. Były ksiądz pracujący pod zmienionym nazwiskiem u szefa Orlenu, prawdopodobnie zrobił dzieciaka nieletniej, oraz były senator, który postawił kapliczkę (foto w komentarzu), chodzący na rocznicę smoleńskie z kochanką, mordujący psa ciągnąć go za samochodem po asfalcie, zakopujący zwłoki w ogródku i kłamiący że oddał go do schroniska.

#bekazkatoli #polska
Pobierz lakukaracza_ - Polska bogobojna prawica na jednej fotce. Były ksiądz pracujący pod zm...
źródło: comment_1619775872q403GxnwAgrlVhL7Crbx6o.jpg
  • 37
lusika nie dałem za "prawdopodobnie zrobił dzieciaka nieletniej". Ludzie, jak nie macie do czegoś pewności, dowodów to o tym nie piszcie. Tak jakbym ja napisał, że lakukaracza_ prawdopodobnie gwałci małe pieski. Za resztę postu szanuje.


@gretl: jakby to nie była prawda to by poszli z tym do sądu za pomówienia. X osób z tej miejscowości pisało, że prawda więc zakładam, że ludzie we wsi wiedzą co tam się dzieje.( ͡°
prawdopodobnie zrobił dzieciaka nieletniej


@lakukaracza_:

Plusika nie dałem za "prawdopodobnie zrobił dzieciaka nieletniej". Ludzie, jak nie macie do czegoś pewności, dowodów to o tym nie piszcie. Tak jakbym ja napisał, że lakukaracza_ prawdopodobnie gwałci małe pieski. Za resztę postu szanuje.


@gretl:

po ostatnich zarzutach dla chłopaka co w necie o tym pisał wychodzi że coś było na rzeczy. Dlaczego by go oskarżali za posiadanie informacji których nie powinien posiadać?


@