Wpis z mikrobloga

@ijones: Czasem mi brakuje ludzi, umawiam się potem z kimś na trasę - w ostatnie lato z takim kolesiem latałam, kupił sobie wypasionego krossa i namawiałam go na długie trasy - to mi powiedział po jednej dłuższej trasie, że on już więcej tak daleko nie jeździ bo ja mam lepszy rower - złom kilkuletni kupiony jakiś z tańszych rockriderów z deca - trochę się z niego pośmiałam i uświadomiłam, że to
to mi powiedział po jednej dłuższej trasie, że on już więcej tak daleko nie jeździ


@gram_w_mahjonga: Ludzi brakuje bo fajnie jest czasem pogadac , ale najgorzej trafić na marude XD - to już lepiej samemu śmigać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ijones: Raz na jakiś czas lubię, ale świeżenie głowy samemu lepiej działa, więc wołam raz na jakiś czas. Na jutro jestem umówiona na trasę z kolegą, który zabiera na te rowery chyba z pół rodziny xD Zobaczymy czy przybędą - w każdym razie ja i tak czterdziestkę minimum jutro mam plan zrobić.

@LegoCiemnyLas: jak jeżdżę po płaskim to muzyczka leci u mnie, ale po lesie bez słuchawek jeżdżę :)
Imho rower to akurat taki środek transportu, którym podróżuje się samemu lepiej. Masz swoje tempo, postoje kiedy chcesz, nie musisz zwracać uwagi na drugą osobę. A jadąc drogami i tak sobie nie pogadasz.