Wpis z mikrobloga

#pomocy #wiadomosci #zonabijealewolnobiega

Mirki, 14 czerwca 2020 roku urodziła mi się córka. Żona w związku z tym przygotowuje jakąś taką książkę z jej "pierwszymi razami" czy coś w ten deseń. Jedna ze stron w tej książce mówi o wydarzeniach ze świata i w Polsce z tego dnia urodzin.
Żona jak tylko wyszła ze szpitala to kupiła sobie jakiegoś nju jork tajmsa i jakąś wyborczą i odłożyła na później. Nie miała chwili, by przygotować wpisy w tej książce. No i Imba, bo ja te stare gazety sprzed prawie orku wyrzuciłem i ona teraz nie ma materiału na swój projekt.

Ma ktoś archiwalne gazety z wiadomościami z tego dnia? Może jakaś firma prenumeruje jakiegoś insajdera i zalega gdzieś na recepcji w magazynie? Zwracam koszty, nawet zakupu gazety i przesyłki paczkomatem.
  • 11
@RedRon: jeśli chodzi o niusy z Polski to koło 20 czerwca Vateusz mówił że epidemia jest w istocie i wirusa nie należy się bać.

A co do książki to jakbym sobie newsy darował i skupił się na dziecku - ja robiłem takie książki obu dzieciakom i są bardzo fajne.

Jeśli mogę polecić to najlepszefoto ma bardzo dobrej jakości książki i druk. Sprawdzone przez osobę profesjonalnie zajmująca się fotografią , edytorstwem i