Wpis z mikrobloga

@korpoRator: w Opolu od ręki, Ojca zapisywałem ostatnio

@Dru_Gru zajebiscie. Mam nadzieję, że w moich okolicach jest podobnie. Cześć osób może stać e kolejkach, bo chcą się wyrobić z drugą dawka do końca maja żeby w czerwcu móc się jakoś przemieszczać po świecie. Reszta pewnie nie wie, że można inaczej. Ja zobaczę gdzie jest łatwiej, w punkcie czy online,
po jaką cholerę ludzie stoją jak ćwoki w kolejkach po 6h w deszczu, skoro można się umówić na dogodny termin i na konkretną godzinę w punkcie?


@Dru_Gru: Chyba jeszcze nie każdy może - bo chyba dalej jest podział na roczniki.
@Dru_Gru: umawianie się w Polsce na konkretną godzinę do publicznej służby zdrowia to gwarancja, że wejdziesz co najmniej 30min później niż ustaliłeś.
Taki sanepid więcej pożytku by zrobił, gdyby to oni musieli się umawiać pod przykrywką jak takie kanary i sprawdzać czy to się kupy trzyma w ogóle.
Wiec wciaz nie widze uzasadnienia by stac jak kretyn 6/7h XD


@Dru_Gru: Stać 6-7h by mi się nie chciało, ale pewnie jakaś część z tych ludzi uzasadnienie ma - na przykład mają zaplanowany wyjazd za granicę (czy wakacje, czy na przykład jakieś sprawy rodzinne) i dlatego chcą się zaszczepić szybciej. Tym bardziej że to jest ta szczepionka jednodawkowa, więc po prostu szybciej będą to mieli za sobą.