Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki, mam pytanie związane z #komputery #software od wczoraj znikła mi ikona #bluetooth z paska i nie mogę połączyć się ze swoim głośnikiem, dodam ze wcześniej działał bluetooth normalnie nawet w jego opcjach jest kilka urządzeń wcześniej sparowanych.

Gdy wchodzę w rozwiązanie problemow, pojawia sie informacja "protokół bluetooth nie jest dostępny na tym urządzeniu", zrobiłem aktualizacje systemu, w menedżerze urządzeń bt nie mogę znaleźć tak jakby w ogóle nie było.

Ściągnąłem sterownik bt, ze strony acera na mój komputer nie dało rezultatu.

W biosie nie mogę znaleźć czy bt jest włączony.

Komputer jest nowy ostatecznie mogę zrobić przywracanie systemu do punktu co pewnie rozwiąże problem, ale może jest coś co mogę zrobić żeby to naprawić. Komputer to desktop acer nitro 50. #pytanie #kiciochpyta
  • 7
@SanchezYZF: bt jest raczej wlutowany w płytę. Spróbuj ściągnąć jakieś ubuntu i odpal live z pendrivea albo cd. Jak pod linuksem będziesz widział to wiesz, że to wina systemu. Jak nie, to może bios albo coś ze sprzętem.
@pieroszkowy próbowałem zaktualizować, nie poszło, więc odinstalowalem z nadzieją ze po restarcie lub przy aktualizacji ściagnie automatycznie, niestety nic, ściągnąłem sterownik że strony producenta instaluje i nic się nie dzieje. Zrobiłem format, recovery key, nadal nic nie pojawilo się w menedżerze urządzeń i nadal pojawia się komunikat że protokół bluetooth nie jest obsługiwany na tym urządzeniu, niestety ale jednak problem chyba jest z #hardware a nie softem