Wpis z mikrobloga

Mechanik złe naprawił mi auto. Wymiana półosi i został nie wymieniony zimmering i wyciekł olej ze skrzyni biegów. Czy mogę zarządzać zwrotu kosztów za lawetę, rekompensaty oraz naprawy na ich koszt? Mam pokwitowanie przyjęcia auta oraz fakturę. #prawo #motoryzacja
  • 13
@dzieju41: Tylko teraz pytanie, koszty jakie ponoszę z tytułu braku auta oraz czasu jestem w stanie udowodnić tylko czy warsztat będzie chciał się dogadać czy droga sądowa?
@cezior: Daj na luz. Jak sie zaczną rzucać to wtedy sie #!$%@?.

O ile nie dales części sam i nie powiedziałeś ze tylko to maja wymienic to mechanik ma obowiązek cie poinformować o dodatkowych kosztach jakie wynikają z obłslugi serwisowej zgodnie ze sztuka.

To jakby ci wymienił olej bez zmiany filtra
Ogólnie problem jest złożony, zostawiłem auto na diagnozę stukania. Zadzwonili ze to polos mówię zamawiać wymieniać. Odebrałem w piątek było okej, wczoraj wieczorem usłyszałem to znowu i odstawiłem auto na parking i miałem dzwonić we wtorek. Dziś rano ide po rzeczy do auta i kałuża oleju...
@vargemp: Najbardziej bolą mnie koszta jakie ponoszę z tego tytułu, laweta 250 zł, każdy dzień bez auta to u mnie jest utrata zarobku oraz ilość czasu jaki tracę na to to jest masakra... w sumie dobrze ze dzisiaj są zamknięci bo bym pojechał nawciskał im #!$%@? i tyle by z tego było