Wpis z mikrobloga

  • 0
@sagan_ kusi żeby teraz wejść bo tanio. Mam wrażenie że sporo osób się wyprzedalo bo grupa na telegramie coraz mniej aktywna
@xEm: Currently, the community is working on possibly implementing OneMoon community governance, lottery, and charity. The idea is to run a OneMoon lottery, from which a percentage will be sent to a charity decided on collectively by OneMoon’s proposed governance system (voting power will depend on a person’s wallet size)
No mocno skaleczyło mnie dzis onemoon, ale tez mam taka triade- onemoon, mochi we wszystkich odmianach i ONE. Kupuje to , bo jeśli harmony odniesie sukces, to może być świetna inwestycja. Jeśli nie, to przynajmniej pozwę do sadu pewnego gościa( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla pewności- żartuje, nawet nie pisze Twojego nicka, ale chyba wiesz ze jaja se robie- tyle, ze i tak Cię pozwę :))
@sagan_: no uroslo troche od tego momentu. Costam na pewno bedzie sie dzialo, ale ogolnie nie wiadomo, dopiero 14 dzien chyba...
@zenitram: x45 jestem na razie, bedzie potrzeba na inne przygody to pewnie troche opchne, nich nie schodzilem, ale powinienem.
ogolnie, nie polecam nasladowania, bo co ja robie z moja kasa to niekoniecznie to samo powinni robic inni... xD
@Cryptonerd_io: Wiadomo mordo. Pytam dlatego, że jesteś jedną z osób co holdują od startu i chciałem zobaczyć jakie są nastroje. Wiadomo, że każdy jest inny i nie ma co generalizować, ale ciekawi mnie jak to wygląda.

Widziałem gościa na tg z takim samym awatarem, to Ty?