Wpis z mikrobloga

Jak byłem jeszcze dzieciakiem to rówieśnicy często wyśmiewali mnie za krzywe zęby, mówiłem o tym rodzicom, a oni mówili, że zęby z czasem się wyprostują, a teraz takie muszą być. Jak wiadomo zęby się nie wyprostowały, ale za to reszta twarzy się dostosowała i też się powykrzywiała i tak już zostało. Tak więc już jako nastolatek musiałem znosić szykany nie tylko z moich zębów, ale z całej mojej mordy, cała edukacja to ja kontra reszta uczniów, nie mogłem wyrosnąć na normalnego człowieka, nie było szans.
#przegryw
Pobierz WwaDdl022 - Jak byłem jeszcze dzieciakiem to rówieśnicy często wyśmiewali mnie za krz...
źródło: comment_1619987279fQNix6mxbQMjaSHAoYdvhq.jpg
  • 18
@WwaDdl022: #!$%@? ja teraz jestem nastolatkiem (14) też się ze mnie wyśmiewają ale przez to że w pierwszej klasie obrali sobie mnie za kozła ofiarnego a teraz po prostu naśmiewają się z mojego braku umiejętności społecznych, mojej wagi i tego że zawszę prawie z nikim nie gadam. Często słyszę wyzwiska pokroju #!$%@? #!$%@?, pa co za ciota itp. Ogólnie cała klasa poza Olą mnie nie lubi i uważa że "odstaję" od