Wpis z mikrobloga

@DiMaria: Co? Niby czemu?

U mnie wyglada to tak. Kupiłem Airpodsy pro, otworzyłem i rozpakowałem. Otworzyłem pudełko i automatycznie iPhone wykrył i połączył. Teraz wsuwam tylko do ucha i muzyka gra, żadne łączenie/włączenie Bluetooth wszystko działa od razu. Może podróbki masz?
@Ka4az:

Oryginały.
No niby to dobrze działa, ale nie do końca.

Irytuje mnie że czasami samoistnie przepinają się na Maca, mimo że nie mam takiej intencji.
Case nie zawsze je ładuje, czasami je trzeba włożyć i wyjąć (z tego powodu chyba będę musiał oddać je do Apple, na gwarancji).
ANC też szału nie robi, jakby nie było to bym nie odczuł większej różnicy.
@Milanello: Airpodsy (nie Pro) mają tak dziwny kształt że automatycznie wypadają mi z uszu, w ogóle się nie trzymają i strach w nich chodzić a biegać to już w ogóle. Cena trochę zbyt wysoka jak na mój gust. Mam bezprzewodowe siajomowe słuchawki za 80 zł i jest w pytę.
@emitar: 'Fast Share', który jest marną kopią AirDropa. Ładowanie nie do pełna, a do 80-90%. Rozpoznawanie twarzy na wysokim poziomie (tego ciągle na androidzie nie potrafią za bardzo). Kamera do rozszerzonej rzeczywistości. Emoji, rok po roku coraz bardziej podobne do tych Apple, bo nikt nie potrafi zrobić tak charakterystycznych. Za moment każdy chińczyk będzie miał swojego airtaga, tylko szkoda, że ich 'system' nie obejmuje setek milionów iphonów i macbooków które razem
ajfoniarze to trochę tacy technologiczni spermiarze psujący rynek xD


@Trybun_Plebejski: Apple'owi można wiele zarzucić, ale akurat słuchawki z linii AirPods to akurat im się udały (poza tym, że są nienaprawialne).

- bardzo dobra jakość dźwięku (nie topowa, ale bardzo dobra - nawet na kanale Klawiatura mieli kręcić bękę z airpodsów a okazały się, że brzmiały najlepiej). Zwłaszcza, że muzyka i audio jest trochę w związane z Applem - iTunes i iPody.