Wpis z mikrobloga

@hankel pułapki są #!$%@?, potykacz dużo lepszy. Pułapki nie rozstawisz w czasie walki, z potykacza dasz rade. Do tego łuk wyborowy. Wielkie sku......y typu Behemot czy niszczyciel to najlepsza taktyka - strzała rozrywajaca żeby udpadlo mu działki i zabijasz go jego własna bronią. Ewentualnie zamrozić i wtedy strzały żądające najwiecejj obrażeń. Ewentualnie celować odpowiednim żywiołem w pojemniki z ogniem/chłodziwem. Albo rozstawić dużo pułapek z potykacza. Albo przejąć kilka wrogich maszyn do pomocy
@ironlelele: @liga: @wiecznylowcaumyslow: Spoko, dopiero zaczynam, tego się troche obawiam bo chyba nigdy nie polubie strzelania/celowania na padzie. Nie ma to jak miecz i topór. Ogólnie gierka zapowiada się dobrze. To jeszcze tak przy okazji - co zbierać i zostawiać, a co sprzedawać bez żalu? Niestety mam tendencje do zbierania wszystkiego "bo może akurat będzie potrzeba 60szt bawełny na zajebisty miecz" co zajmuje #!$%@? czasu, a pozniej okazuje sie
@hankel: @liga: luk to podstawa, w ogóle żeby ulepszyc włócznie trzeba zajsc daleko w grze albo nawet w dodatku. Ogólnie gra zaraz zacznie Cię wkurzać, bo wrogowie się respawnuja i chcesz spokojnie dojść od punktu a do punktu b to albo musisz się czaić jak szczerbaty na suchary, albo walczyć z robotami
@hankel też byłem nowy jeśli chodzi o celowanie na padzie - zwolnienie czasu Twoim przyjacielem, a skills wyrobisz :) jak lubisz zbierać to możesz ulepszyć sobie torby na większe składniki.
Powiem Ci tak - na początku czułem się przytłoczony ilością informacji i czułem się zabugiony, ale z czasem wszystko ogarniesz. Jedna rzecz, która odkryłem przypadkiem na sam koniec - jak Ci się nie chce zbierać marszcynu na strzały to kup u handlarza
@hankel: Generalnie najlepiej korzystać ze wszystkiego, na przykład ropecaster się przydaje jak walczysz z jednym wielkim #!$%@? i chmarą małych jednocześnie, możesz tego dużego unieruchomić na chwilę i przetrzebić trochę tych małych. Albo unieruchomić dużego i wykorzystać czas żeby odstrzelić mu z łuku z wybuchowymi strzałami coś ważnego.
Celowania się nauczysz
@hankel: Tak jak koledzy wyżej napisali, bez łuku się nie da. Nie pamiętam czy był w grze aim assist, bo ja osobiście zawsze na początku gry go wyłączam jak jest, ale pewnie tak więc dasz rade na spokojnie.
@Lord_Mefisto: @Dave987654321: @liga: @dorszcz: @dorszcz:
Wczoraj odkryłem spowolnienie czasu przy celowaniu, teraz to juz lepiej wygląda :) Jestem na 5lvl przy pierwszej misji i zrobiłem jakieś poboczne, ubiłem troche bydląt, kolejne pytanie - trzymać te modyfikacje/ulepszenia broni/strojów czy montować je na bieżąco? Jak często zmienia się ekwipunek?
@hankel: w sumie to te drzewka są słabo rozbudowane. Chyba najlepsze bronie i zhroje to od carja cienia? W każdym razie tych ulepszeń się znajduje w pyte i w raz z postępem gry co raz lepsze na zasadzie więcej procent bajeru