Wpis z mikrobloga

@Xemioza: co to za knypek? poinformowałem ludzi w tej gildii, że wojsko polskie jest szkolone aby szczepić i będzie to robić obywatelom bez pytania o zgode, skończyłem pisać, ten knypek piszę "co jeszcze mądrego powiesz" i się zaczęło, potem kasowali moje wpisy jak jakaś cenzura orwelowska mimo, że było bez wulgaryzmów i gm się do mnie pruł że mu NISZCZE WOLNE BO MUSI WBIĆ DO GRY I ZROBIĆ PORZĄDEK BO JEGO
@cechinimuszyna: widze, ze ladnie Ci sie w tej Twojej malej glowce przestawiaja fakty. rozmowa bylo o jakiejs historyjce o kierowcy tira, a Ty sie odpaliles, nikt nie wie skad sie urwales i hurr durr spam na gchacie XD jak piszesz kretynizmy, to sie nie dziw, ze dostajesz kretynskie odpowiedzi
@bbackbone: Człowieczku, skup się proszę,

Skup się

Skupiłeś się?

Jeżeli porównujesz zapowiedzianą w 2010 pandemie do płaskiej ziemi i nazywasz mnie śmiesznym foliarzem, sam chyba teraz będąc skupiony jesteś w stanie zauważyć jakie głupoty walisz?
@cechinimuszyna: dziekuje za niedorabianie mi wiecej pindola miedzy nogami. i tak, kretynizmy, ktore spamowales jak zepsute radio. a, no i przyszlam, nie przyszedlam - zachecam do przestudiowania slownika.
+ tak, jestes smiesznym foliarzem, HuRr DuRr WoJsKo PoLsKiE bEdZiE wAs SzCzEpIc PrZyMuSoWo
Tobie, to powinni zlotego strzala sprzedac :D