Wpis z mikrobloga

Co Ci ludzie mają w głowach ja tego nie rozumiem, pusta droga każdy środkowym pasem, jeszcze na końcu kierowca białego wymusza pierwszeństwo, żeby jechać środkowym pasem kiedy prawy ma wolny xd (Zepsuła się trochę jakość po dodaniu filmu, ale biały samochód chwile wcześniej włączył się do ruchu)

Tyle ludzi mijam na drodze, którzy jeżdżą środkowym pasem, że na pewno się tu ktoś taki znajdzie i powie mi jaki jest powód takiego zachowania kiedy na każdym pasie asfalt jest w takim samym stanie? To wynika z braku umiejętności ewentualnej zmiany pasa, żeby wpuścić osobę włączającą się do ruchu , czy o co chodzi?

#samochody #polskiedrogi #kierowcy #przepisydrogowe
  • 11
  • Odpowiedz
@mdlejtecole: może to wynika z tego, że na polskich drogach czasem można spotkać się z sytuacją, że prawy pas nagle ni stąd ni zowąd staje się pasem do skrętu czy w tym przypadku pasem zjazdowym i wtedy trzeba się przemieścić na pas środkowy
  • Odpowiedz
@mdlejtecole: kiedys tak robilem ale odkad glupek na moto 200+ #!$%@? w trawnik bo zjechalem na lewy zeby jakas #!$%@? puscic ktora nie ogarnela na kursie PJ jak sie wlaczac do ruchu to mam #!$%@?. Nie umiesz to #!$%@?. Ja nie jestem PCK dla ociężałych
  • Odpowiedz