Wpis z mikrobloga

@Malyburtownik: No tak, tylko ja mieszkam w Polsce. Czasy Betfair i reszty bukmacherów online to najlepszy okres w życiu i sentyment.

Jest szansa na zdecentralizowane zakłady bukmacherskie dzięki technologii blockchain. Lobby bukmacherskie w Polsce i pachołki z rządu będą mogli sobie wtedy blokować ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Nietak_nietak: tylko, że WH to jest zwykły bukmacher, a my mówimy tu o giełdzie, jak byłeś dobry, to na zmienności kursów pozamiatałeś rynek danej gonitwy, zanim konie w ogóle wystartowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nietak_nietak: tak tak pamiętam, miałem. Potem trochę tańszy Geekstoy. Pamiętam, pod jakim wrażeniem byłem, jeżeli chodzi o szybkość tych aplikacji. Jednym klikiem ustawionym np. na 1000 euro zabierało się pomyłki innych (np. wstawiających bet zamiast lay)
@dnasstorm: no nie. To nazwijmy jest peirwszy stopien wrajemnixzenia. Potem jest trading, poszukaj starszych vudeo takiego kolesia z betangel na yt. Potem sam zaczniej wymyslac systemy ja mialem kilka koncepcji sprawdzalo tak na 60 %-70 % ale nie mam xzasu obecnie teraz ttlko kupowanie tokenow ze smiesznymi ikonkami