Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#koronawirus
Co mam być dowodem tego, że zostało się zaszczepionym by móc otrzymać paszport?
Ta karteczka wypełniona ręcznie z nazwą producenta?
Dzwoniłem na infolinię by zapisać babcie na drugą dawkę i nikt nie posiadał tam informacji, kiedy została ona zaszczepiona pierwszą dawką.
Jeśli karteczka, to wychodzi na to, że nikt nie robi szczegółowej ewidencji osób zaszczepionych.
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak chcesz otrzymać coś czego jeszcze nie ma?


Coś przeczuwam, że koniec końców go nie wprowadzą. Wydaję się on być takim "straszakiem" by przyspieszyć szczepienia i zmobilizować do szczepienia osoby, które nie widziały wcześniej powodów dla których powinny się zaszczepić.
@Vel_Makarena
@Stallion45

Martwi was to, bo mnie nie. Szanuję ludzi, którzy szczepia się, bo chcą uchronić swoje zdrowie. Z tych co robią to dlatego, bo boją się, że nie będą mogli podróżować, to chce mi się tylko śmiać.
@Stallion45, @Vel_Makarena: tez mi sie tak wydaje...
- co z osobami ktore nie moge sie zaszczepic ze wzgledow zdrowotnych? Lockdown forever?
- weryfikacja szczepien zalezy od dobrej woli ludzi zaangazowanych... sceptycy sa rowniez w grupie osob mogacych szczepic, nie sadze zeby byl problem ze znalezieniem farmaceuty/lekarza/pielegniarki ktory szczepionke spusci do zlewu a kwitek i wpis do systemu wystawi za odpowiednia kwote.

Za chwile okaze sie ze paszporty nawet jesli wprowadza