Wpis z mikrobloga

@lastro: Zaden. Wiekszosc to srogi rak.

Wziac kogos kto sie zna ze soba i ma "chlodna glowe".

A jak drozszy to zamowic inspekcje zdalna i nie marnowac dnia na podroz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: Ale poradnika odnośnie czego szukasz? Konkretnych modeli, marek, czym się kierować przy wyborze segmentu czy ogólny poradnik odnośnie już oględzin auta? Jeśli się nie znasz to tymi poradnikami zrobisz z siebie tylko błazna przed sprzedającym Januszem a i tak nic wykryjesz. Obejrzyj samochod czy Ci się podoba, przejedź się i jak wszystko na Twoje amatorskie oko wydaje się ok, jedz na stację kontroli, umówionego wcześniej mechanika albo ASO. Możesz też
  • Odpowiedz
Tez gosc to arcy debil

Poka ogloszenie.

Duzy budzet?


@bigger: Nie mam na razie konkretych. Nie wiem czy pamietasz, ale to ja wczoraj robilem wątek o Fordzie focusie z wyciętą wykładziną w podłodze.
Nie wiem po prostu jak obczajac te auta zeby sie nie nadziać. Na co zwracac uwage itp.

Budżet około 16k, w porywach do 19, jesli warto
Przewaznie krotkie trasy, wiec pewnie benzyna. Moze byc cos mnieszego ale i
  • Odpowiedz
tak, bierz czerwone XD No oczywiście że nie. Powiedz jaki masz budżet, wymagania co do mocy, spalania, wieku, rozmiaru i powiem Ci w jakie modele celować i na co uważać


@korkodylek: 16k w porywach do 19 jesli warto. Wymagania co do mocy - nie wiem, nie chcialbym podawac minimalnej iolosci koni czy silnika, bo dla jedgego to ebdzie duzo dla innego malo. Nie musi byc mocny, byle nie był tez jakiś
  • Odpowiedz
Ale poradnika odnośnie czego szukasz? Konkretnych modeli, marek, czym się kierować przy zakupie czy ogólny poradnik odnośnie oględzin auta? Jeśli się nie znasz to tymi poradnikami zrobisz z siebie tylko błazna przed sprzedającym Januszem a i tak nic wykryjesz. Obejrzyj samochod czy Ci się podoba, przejedź się i jak wszystko na Twoje amatorskie oko wydaje się ok, jedz na stację kontroli, umówionego wcześniej mechanika albo ASO. Możesz też wynająć gościa, który zrobi
  • Odpowiedz
@lastro: focus od razu mówię nie. Oglądałam sama w zeszły weekend i już zostałam wrogiem. Zasadniczo sprawa wyglada tak - toyoty, nissany, hondy jeśli były zadbane i dobrze serwisowane, nie zawiodą. Heheszki heheszkami ale civic to jest dobre auto. Corolla to już w ogóle. Almera, primera, dobre autka. Ważne żeby były suche, żadnych plam oleju czy smrodu. One niestety rdzewieją bo Japończycy nie zabezpieczali ich właściwie wcale. Natomiast co na działać
  • Odpowiedz
@korkodylek: Dobra kobieta jesteś. Chłopy mi nie odpoiwadają. Dzięki za rady. Kiedys mi tu wlasnie focusy polecali w tym budżecie, a tera zwidze ze moze jednak trzeba je omijać.
A skad sie tak znasz na autach? To niespotykane

Fabia boża/octavia to też są wozy niezniszczalne na dobrą sprawę


Wlasnie moj ojciec tez o czyms takim mysli. "Bo po co mu lepsze" a moglby taniej kupic. Jeszcze jakby sie trzymalo to tymbardziej.
  • Odpowiedz
@lastro: a co napisała różowa wyżej?
"Ford ma swapa do roboty" (do czegokolwiek się odnosi) i że "na F to gunwo"...

Focus MK2 albo MK2.5 to jedna z lepszych propozycji w tym budżecie, o ile nie najlepsza, szczególnie jeżeli cenisz sobie przyjemność prowadzenia.
  • Odpowiedz