Wpis z mikrobloga

Gram od paru dni w Odyseję pod 1h+tarcza. Zaskoczył mnie nowy moveset w tym połączeniu, ale jednocześnie jestem trochę rozczarowany nim, bo tak naprawdę vanilla 1h bije na głowę 1h+tarcza (chodzi o szybkość ciosów), szczególnie przy wielu przeciwnikach. Na plus za 1h+tarcza przemawia zasięg ciosów.
Z innej beczki, pytanie do osób które grały w Odyseję: co dają takie umiejętności jak Mistrz Miecza, Łowca Orków etc? Opłaca się je kupować?
#gothic #gothic2 #gothicodyseja
  • 6
@mirkogreg: z własnych obserwacji to dodają obrażenia. oba skile mają 3 poziomy po 33%. na zwierzeta, na demony, potwory i ludzi, na orków. Z tym skillem zauważyłem, że nawet jak orkowie się bronią, a ja ich uderzałem to tracili życie

a tarcze to gówno xD, tutaj wyjątkowo wolna ta animacja, ale ja sam fanem tarcz nigdy nie byłem

@jezus_cameltoe: w sumie stary, bo ma 7 lat, ale do 2019 wychodziły
@typbezkasy95: Bonus do obrony z tarcz to też żart :D Ale musiałem je sprawdzić, skoro dali taki ficzer. Jestem w 3 akcie i mnie kusi zacząć od nowa pod dex xD Jest tutaj więcej broni pod zręczność poza pałaszem/rapierem/mistrzowstkim?