Wpis z mikrobloga

przy trzech pasach masz dwa ciągle zawalone tirami i jeden dla reszty, więc bez różnicy

@Nie_znany: @Lapidarny: @cwlmod: @murmurlrl: Osobiście nagrałem jak nowym odcinkem A2 z 3 pasami jadą 3 TIRy xD Mam też nagrania sprzed 2 tyg jak przy rozjazdach gdzie są 4 pasy jadą na całej szerokości same TIRy xD

Mnie najbardziej rozwala że ci idioci naprawde nie pojmują tego że przed nimi jedzie kolejny który
Powinni #!$%@? takie mandaty za wyprzedzenie przez tiry na autostradzie że by im się odechciało


@Lapidarny: nic nie zmieni. Chyba jest 5 punktów za takie wyprzedzanie, myślisz że któryś by wyprzedzał jakby bał się, że go złapią? Po prostu jak zrobią parę razy na rok akcję łapania takich na jednym odcinku, to aż gazety i portale o tym piszą, tak często się zdarza.
@Lapidarny: mandat nic nie da - wysokie punkty karne plus karny postój np. 2h na postoju nie liczone jako przerwa w rejestratorach czasu pracy i się skończy cyrk. Do tego nawet jak są 3 pasy zakaz powinien być nadal utrzymany bo te gamonie blokują 2 pasy zaraz i tworzy się zagrożenie