Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@szyps: Młodsze roczniki dostały możliwość szczepienia, to sobie rozmawiają. Do tej pory milczeli, bo o czym rozmawiać z szurami od "covidian" spamującymi grażynowymi memami z baranami. Standard jak nie masz nic do powiedzenia. Przez brak hamulców w postaci odmiennych opinii szury wzajemnie się napędzają i jeden wpis jest głupszy od drugiego.

Nagle jest impuls, wymiana informacji, pojawiają się jakieś pdk żarciki, normalni ludzie rozmawiają i okazuje się, że szurów jest stosunkowo
Nie wiem jakie jest wytłumaczenie, dlatego w mojej opinii jest to dziwne bardzo i powtarzam, nie chodzi o to że ludzie zmienili zdanie, tylko, że po zmianie zdania wyzywają wszystkich kto tego zdania jeszcze nie zmienił. M.in. widzę że ty bardzo się angażujesz w takie zachowania, więc pytanie jest do Ciebie, czemu się tak zachowujesz? Wyzywaniem ludzi od antyszczepów, idiotów itd ich nie przekonasz, a wręcz przeciwnie.

Jednym z potencjalnych wytłumaczeń jest
i debili takich jak ty


@LM2525: najpierw płaczesz o obrażanie, a potem rzucasz debilami. Nie dość, że hipokryta to jeszcze zjeb.

Antyszczepy nie mają żadnych racjonalnych argumentów. Są idiotami. Ich poziom to spiskowe teorie, porównywanie szczepień do Oświęcimia, albo zestawianie ich z lobotomią. Po stronie zwolenników szczepień jest cały #!$%@? świat nauki, bezwzględny konsensus wszystkich specjalistów z dziedziny. Bilans zysków vs zagrożenia jest jasny. Kretynizm trzeba piętnować, to oczywiste. A ciebie
@mentari: i to wszystko co wyciągnąłeś z moich wypowiedzi?

Dziwisz się, jeżeli ja Tobie piszą coś n-ty raz, a ty dalej nie rozumiesz o czym mówię?

No dobra szary człowiek sobie czyta, że wybucha pnademia będzie potrzebna szczepionka. Wszyscy eksperci wypowiadają się, że szczepionka no spoko będzie, ale to nie takie proste, bo trzeba min. x lat. I nagle Ci sami eksperci po x miesiącach mówią, że wszystkie szczepionki są spoko,