Wpis z mikrobloga

#!$%@? subnautica, wie ktoś może jak ten problem rozwiązać, związany czysto z końcówką gry ! Ukryty tekst...już dałem ten przedmiot i wykluły się te jajeczka, poszły już do portalu leviatany , natomiast cały czas, a restartowałem już masę razy grę i wciąż nie widzę tego #!$%@? enzymu, zdarzył się komuś taki bug i był coś w stanie poradzić?
#subnautica #ps4
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@troche_tu_nudno: na ps4 miałem tylko jeden groźny bug i już miałem to jebnąć ale sposobem mi się udało coś zrobić i odetchnąłem z ulgą, więc nie poddawałbym się. Może za którymś razem save zaskoczy. Ja na ten przykład wczytywałem save a z 20 razy co wiązało się z oglądaniem ekranu ładowania w nieskończoność. Jest jeszcze opcjaz żebyś wszedł do portalu i z niego wyszedł.
@troche_tu_nudno: Trochę późno, ale te enzymy w olbrzymich ilościach są jak wyjdziesz z portalu. Te młode lewiatany sobie tam pływają i je wypuszczają cały czas. Jeśli też nie będzie widać, to może problem z renderem tylko. Spróbuj wokół młodych popływać i po prostu próbować łapać niewidzialne. Jeśli one tam są to duża szansa w końcu trafić.