Wpis z mikrobloga

Ludzie Wy naprawdę nie macie co robić? Przejrzałem sobie tą #natsu co to przypadkowo "wyciekła" swoje nagrania, dziewczyna niebrzydka, na nagraniach też ładnie wyszła, nie robiła tam nic złego, pokazała tylko cycki i pieroga, a Wy z tego taką inbę tutaj kręcicie? Z tego co widzę to dziewczyna z jakiejś chyba grupy muzycznej(??) team X, więc zwyczajnie sobie reklamę zrobiła.

Powstaje też masa jakiś kanałów discord, co oni z tego mają? Biorą kasę za dostęp do cudzych zdjęć, do których nie mają praw majątkowych?
  • 21
@Karton12: jakiejś niewiaście z team X (w Google widzę, że nagrywają piosenki) "przypadkowo" wyciekły nagrania sprzed kilku lat, na których rozbierała się na kamerkach online.
Więc wykop i inne podobne media społecznościowe oszalały, ludzie tworzą kanały discord na których są jej nagrania, gadają o tym jakby to było jakieś ważne wydarzenie. Dodatkowo masa simpów (tak to się chyba nazywa) zrobi chyba wszystko, żeby zobaczyć kawałek cycka tej pani.

@thewickerman88: nie
@thewickerman88: a to za słabo sprawdziłem, na pierwszej stronie google, po wpisaniu "team x" zobaczyłem same piosenki, więc uznałem, że to zespół muzyczny.

Co do reszty ich treści, wygląda mi to na jakiś reality show, takie materiały ogólnie nie są dobre dla dzieci. Zresztą skąd dzieciaki mają tyle czasu na takie głupoty? Rozumiem, że czasem przez kiepską pogodę nie chce się wychodzić na dwór, ale to nie lepiej odpalić sobie jakiś
@voot: takie czasy. Jakiś czas temu na wykopie był fajny filmik gdzie ktoś przeszedł z kamerą i pytał dzieciaki kim chciałyby być w przyszłości i była masa odpowiedzi że znanymi "yutuberami"czy "instagramerami".
Na takich treściach się mega zarabia i jest masa takich grupek.Niedawno głośno było o tym że jedna podobna grupka z YT "Ekipa" podpisała umowę z Koralem i Koral wypuścił jakieś gówniane lody sygnowane ich logiem. Dzieciaki wykupiły wszystko momentalnie,
nie znam za bardzo topowych kanałów na yt, ale w sumie co to za problem? Nie wrzuca tych filmików na kanał na youtube, tam ma zapewne inne treści


@voot: ty to pewnie z tych, ktorzy chcieliby, zeby ich dzieci za idolow mialy takie osoby i pozniej to samo robily...
@kfiatek_na_parapecie: nie dziwię się, tylko interesuje się swoim dzieckiem i to ja go wychowuję, a nie jakaś internetowa idolka.
Wiem co robi moje dziecko, jakie ma zainteresowania, pomagam mu rozwijać zainteresowania i pomagam tak organizować czas, żeby nie marnowało go na bezwartościowych internetowych treściach.
To, że Twoje dziecko napatrzy się na jak to nazwałeś "internetowe dziwki" i będzie później robiło to samo co one, będzie oznaczało tylko że Ty zawiodłeś jako
@kfiatek_na_parapecie: zostaw te internetowe panie w spokoju, jak możesz chcieć je piętnować, za kogo Ty się uważasz? Chcesz nasz cofnąć do średniowiecza i urządzać polowania na czarownice?
To jest jej ciało, takim softcore nikomu nie wyrządza krzywdy.
A jeśli chcesz żeby ktoś taki nie był idolem dzieci, to musisz już pracować nad dziećmi.
Chcesz nasz cofnąć do średniowiecza i urządzać polowania na czarownice?


@voot: po pierwsze to w sredniowieczu praktycznie nie bylo zadnych polowan na czarownicy, te upowszechnily sie w dobie kontrreformacji, a po drugie to nie wiem co to ma niby znaczyc w tym kontekscie. Dla ciebie publiczny ostracyzm takich osob to juz jest "polowanie na czarownice"?
@kfiatek_na_parapecie: ale Ty już wykraczasz poza własne zdanie i publicznie popierasz linczowanie pewnej konkretnej grupy ludzi.

w sredniowieczu praktycznie nie bylo zadnych polowan na czarownicy

masz rację, jednak powszechnie polowanie na czarownice utożsamia się ze średniowieczem i jest cała masa rozpowszechnionych nieprawdziwych informacji dotyczących średniowiecza. Dlatego posłużyłem się tutaj takim właśnie stereotypem średniowiecza.