Wpis z mikrobloga

Mam już tę konsolę ponad rok i moje przemyślenia i finalna ocena są takie:
1. Za mało gier AAA, które nie są japońszczyzną.
2. Gry wysokiej jakości i grywalne od Nintendo, ale na Innosa, ile można grać w infantylne tytuły? Gdzie fabuła, gdzie głębia? Same zręcznościówki!
3. Wiedźmin w pociągu to świetna sprawa.
4. Najlepsza konsola do indyków.
5. Zelda to jest to.
6. Śmietnik straszliwy na storze. Znaleźć coś tam to jest droga przez mękę.
7. Konsola nie dla mnie. Lubię sobie popykać w gry typu Mass Effect, GTA, Wiedźmin, HL Alyx i inne takie takie, gdzie coś się dzieje, oprócz naparzania w klawisze (Monster Hunter Rise to właśnie cos dla mnie takiego meh).
8. Konsola większość czasu się kurzy.
9. Co najbardziej wkurzające - no niby jest ten switch online i gierki na nesa i snesa, ale mało i nie te, które lubię. Czemu nie ma pełnej kolekcji w tym abonamencie? Straszna cienizna.
10. Ogólnie 6/10, konsola się kurzy, chyba, że jadę gdzieś pociągiem. Nie jestem targetem. Jestem rozczarowany.
Przydałaby się taka mocarna sprzętowa wersja, ale od Sony, tyle że PS Vita była dla nich rozczarowaniem i nie ma co liczyć na nową wersję. Gdybym lubił chińskie bajki, to pewnie byłbym wniebowzięty tą konsolą, a tak, uważam to za mocno przechajpowane urządzenie. Czas kupić #ps5

#nintendoswitch #nintendo #gry #takaprawda #sony
Pobierz malyludeklego - Mam już tę konsolę ponad rok i moje przemyślenia i finalna ocena są t...
źródło: comment_1620308424e6QcqajuycBLR78U2JjWRF.jpg
  • 18
1. Za mało gier AAA, które nie są japońszczyzną.


@maly_ludek_lego: to raz - wystarczy nie byc weebem i nagle 90% biblioteki odpada. Myslalem o switchu jak jeszcze duzo latalem sluzbowo, ale przy covidzie wszedzie jezdze samochodem i nie potrafie sobie wyobrazic sytuacji, gdzie w domu wybieram switcha zamiast gamingowego PC.
@maly_ludek_lego: ja właśnie sprzedałem Switcha po 1,5 roku. Dla mnie konsola 8/10. Zelda i kilkanaście innych tytułów zajebiste, ale no właśnie. Przeszedłem to co chciałem z ekskluziwów N i nie mam już w co grać, a miałem podpiętą konsolę do TV przez 99% czasu więc dla mnie już jej użyteczność się skończyła. Też czekam teraz na PS5 w normalnej cenie.
@maly_ludek_lego: jak wyzej, dla dzieci - idealna, sporo gier dla młodych osób. Ale jak to nintendo i kraj pochodzenia, to najlepsze tytuły - japońskie, takze sporo jrpgów itp, z drugiej strony wiele tytuyłów to multiplatformowe. Gry wydawane typowo przez nintendo dla nintendo to mały odsetek. Ale jest kilka perełk jak BOTW czy HW: Age of Calamity, XC 1/2 dla mnie. Mariany tez nie zaszkodzą, ale to platformówki 2/3d.
Co do indyków
@maly_ludek_lego: Podpisuje się obiema rękami. Biblioteka Online to jakiś komiczny żart - dlaczego do tej pory nie ma tam gierek z GBC czy GBA to ja tego nie rozumiem.
Co do gier, to tak jak już wszyscy wspomnieli - jak usuniesz z równania japońszczyznę, to zostaje raptem pare gierek - Mariany, Zelda, Mario Kart, Smash i... to w sumie wszystko. Ja poza wymienionymi grałem jeszcze w Pokemony (serdecznie nie polecam), Mario+Kórliki
Mam podobne odczucia co do switcha po roku użytkowania. Mogę Ci za to polecić dekudeals.com jeśli chcesz w trochę łatwiejszy sposób poruszać się po sklepie eShopie i łapać promki.
Indyki i japońskie gierki to chyba najmocniejsza strona switcha. Granie w Final Fantasy przed snem czy w podróży to duży atut, ale faktycznie brakuje czegoś nie-japońskiego z głębią.