Wpis z mikrobloga

@mateusz_szczesny: nie wrzucała ich na fb, a filmiki pewnie ktoś kupił/nagrał, więc jest szansa że narusza jej własność w postaci filmów. W sensie to tak jakbyś kopiował i wysyłał kolegom pirackiego władcę pierścienia. Chyba że powiedziała na policji że nikt miał tego nie zobaczyć to się zgadzam że głupota - ale jak poszła z naruszeniem praw autorskich to myślę że zasadnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalplat: ale to w końcu jak te filmy wyszły? Bo jeśli któryś wykopek nie zrobił trolla to na Googlu są archiwa ze stron (typu chatrubate czy jakoś tak) z jej filmami z 2017 roku.
@mateusz_szczesny no tak to wygląda, ale nie możesz sobie tego nagrać i rozpowszechniać. Chyba że było tak jak mówi @hesa656 to rzeczywiście sprawa jest bardziej skomplikowana i ja nie znam się na prawie żeby to ogarnąć :P Ale myślę, że nadal to są jej filmy i nie można ich rozpowszechniać bez zgody autora.
@mateusz_szczesny zależy w jakim charakterze wrzucisz, jak dasz ink do jego publicznego filmu to spoko, w innych przypadkach to raczej dobra wola stream'era że nie zgłasza. Serio trzeba by z kimś kto zna prawo pogadać, ale to nie jest takie oczywiste. Tak samo jak się wydaje że można pobierać coś z torrentów i skoro nie wjeżdżają Ci na chatę to spoko - nie, to przestępstwo tylko Cię nie łapią. Myślę, że jakby