Wpis z mikrobloga

że dzisiaj pieniądze się zarabia tylko na YouTube i nie mają zielonego pojęcia jak wygląda prawdziwe życie?


@belkot1122: Raz, że zarabia się na YT, a dwa, że pieniądze są tylko duże i życie jest jak z YT, czyli z bajki.
@Radokop: zrozumiałeś w ogóle mój przekaz? Napisałem, że myślą, że zarabia się TYLKO na yt. Nie mam nic do tego, że tam można zarobić parę groszy albo większe pieniądze (co mimo wszystko dla mnie ma sens, ale nie za pokazywanie dupy albo patologii tylko naukowy content np.)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@ZuyKefrus: a nie jest tak? Z badań wynikało że większość dzieciaków chxe zostać youtuberami. Gdzie w chinach np astronautami. Sporo się zmieniło. A co gorsze tylko mała część zarobi na youtubie cokolwiek, reszta zostanie lewakami i będzie domagać się pieniędzy innych bo sami nie będą w stanie zarobić na swoje życie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZuyKefrus: nie, myślę że większość dzieciaków chce zostać youtuberami i nie ma pojęcia o zarobkach. Czyli dokładnie to co wynika z badań. A o zarobkach dzieci nie miały pojęcia nigdy. Tylko kiedyś miały bardziej ambitne cele. A nie zostawać kolejnym śmieciowym youtuberem.
To samo mówili o moim pokoleniu...
I co? Żyjemy? Pracujemy?
Oni też dorosną.
Oczywiście nie wszyscy :) Ale te ten typ człowieka był zawsze i będzie istniał zawsze.