Wpis z mikrobloga

A wy zdajecie sobie a ogóle sprawę jak te młode dzieciaki mają już nasrane w głowach przez to wszystko, że dzisiaj pieniądze się zarabia tylko na YouTube i nie mają zielonego pojęcia jak wygląda prawdziwe życie? Zastanowiliście się w ogóle nad tym , że za parę lat to oni będą pracować? #natsu
  • 41
  • Odpowiedz
@Loloman Sugerujesz, że dzieci myślą, że zarabia się TYLKO na yt, bo... bo za wymarzoną pracę uważają zawód, który może dać duże zarobki małym nakładem pracy? XD No faktycznie, koniec cywilizacji.


@ZuyKefrus: @PytonJajko:
Ale tak jest, znaczy na zachodzie juz niektórzy badacze o tym mowia, ze fala depresji, samobojstw i wszelakich chorob i marazmu wynika z tego, ze mlodzi ludzie mysla ze to co na YT i IG to prawdziwe
  • Odpowiedz
@ZuyKefrus: "tylko" to mocna przesada ale jak najbardziej te wszystkie wizerunki luksusowego życia i łatwego pieniądza niszczą mentalność tak samo jak Instagram wpędza w kompleksy nastolatki gdy widzą tylko wyretuszowane seksowne dziewczyny.
  • Odpowiedz
@loczyn wcześniej był od tego telewizor, zmienił się tylko ekran, nic więcej.


@PytonJajko: Nope, poczytaj badania. Polecam tez ksiazke - Cyfrowa demencja, inny temat troche ale pokazuje roznice miedzy TV a smartfonami i internetem
  • Odpowiedz
@ZuyKefrus: no znam guwniaka który ma 11 lat i on mi mówił że chce zostać jutuberem ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem co w tym dziwnego. Wyobraź sobie że kto każe Ci wybrać zawód: zajechany życiem nauczyciel czy bogaty jutuber z super autem i willą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jarasznikos: przecież my też chcieliśmy zostać gwiazdami telewizji, piłkarzami itp. i patrzeliśmy na życie przez pryzmat takich właśnie osób.
Nic się nie zmienia w gruncie rzeczy, teraz tylko zamiast TV jest YT.
  • Odpowiedz
pieniądze się zarabia tylko na YouTube i nie mają zielonego pojęcia jak wygląda prawdziwe życie?


@belkot1122: jak miałem 12 lat to chciałem być raperem, serio Ci jutuberzy to nie jest całe ich życie...
  • Odpowiedz
@malinq: ale zwróć uwagę, że dzisiaj coraz więcej małolatów na YT promujących tylko chore rzeczy bezwartościowe i chwalący się na lewo i prawo ile mają kasy , filmiki durne pod tytułem "JAK ZAROBILEM PIERWSZY MILION" przecież to chore jest. Co to za społeczeństwo rośnie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
kiedyś to chłopy chciały zostać żołnierzami albo strażakami, a teraz każdy chce tylko patrzeć się w ekran w kąkuterze
  • Odpowiedz
@belkot1122: Prezentujesz boomerskie podejście, gdyż wątpię by ktokolwiek uważał, że można zarabiać jedynie na youtube. Przecież ich rodzice gdzieś pracują i nie jest to pewnie kamerka.
Po prostu, obecnie zmieniają się miejsca do zarabiania dobrej kasy i na takim youtube dużo ludzi w młodym wieku dorobiło się fortun.
  • Odpowiedz