Wpis z mikrobloga


Nie wiem czy jestem w tym momencie Captainem Obvious, ale sprawdzając geniusa nic nie było o tym wspomniane, a słuchając w nocy tej płytki bardzo szybko przyszedł mi do głowy koncept, który, parafrazując jeden z utworów, nie znalazł się tam przypadkiem. Rozmawiając dzisiaj ze znajomymi oni sami tego nie zauważyli, ale przyznali mi rację gdy zwróciłem im na to uwagę i chyba, każdy z nas jest przekonany o słuszności tego konceptu. Nie będę się rozpisywał bo chyba każdemu otworzą się oczy jak naświetlę swój punkt widzenia jednym, dwoma zdaniami (sorry za chaotyczny język, jestem mega podekscytowany tą premierką i podejrzewam, że od mojego nocnego spamu część z członków konfy dało ją tymczasowo do ignorowanych od nadmiaru mojego #!$%@? .
Do rzeczy...
Koncept tego albumu polega na tym że powinno się przewijać wszystkie zwrotki i hooki które nie należą do Igiego.
Tych dwóch jeb*nych patałachów-sabotażystów, którzy oprócz niego tworzą to trio to takie śmierdzące łaki, że każdy kto tego nie słyszy powinien mieć bana na słuchanie muzyki i chu*a wie o rapie. Oki #!$%@? gów*o, Otso trochę mniejsze ale wciąż jeb*ne gów*o, Igi wiadomo geniusz i #!$%@? tour de force i robi takie rzeczy, że w tym momencie pobieram jego płyty na TIDAL w wersji Hi Fi i oficjalnie zostaje fanem tego #!$%@?*yna.


#polskirap #rap
Pobierz Farezowsky - !!!OIO UKRYTY KONCEPT!!!
Nie wiem czy jestem w tym momencie Captainem O...
źródło: comment_1620400394D0k6uU14ILiRqnvW90RlNv.jpg
  • 2
@Farezowsky: lol ja ten koncept skumałem po pierwszym singlu ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy tam nawet po jego zapowiedzi, bo nie pamiętam, czy była zapowiedź czy od razu singiel ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)