Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@franky1: Cytując wykopka, poziom razem to teraz: "Chłopaki patrzcie wrzuciłem zdjęcie wegańskiego hotdoga z orlenu.
I co libku striggerowany? zesrałeś się? masz gówno? w dupie gówno masz? sraczka w spodniach? gówienko #!$%@?? błocko w majteczkach? duża kaka? kupa? ciepłe czoko z koko oko? no odpowiedz proszę?"
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: PiS robi to cały czas, żadna nowość, zdziwienia nie będzie, te parę sekund głaskania przecież nikogo nie nabierze. Przypominam, że dzień po głosowaniu nad hajsem z UE szef Lewicy zadeklarował pełne poparcie nad wotum nieufności jeśli PO wrzuci to na agendę głosowania. Taki to sojusz, który tylko Panowie Liberałowie widzą swoimi, najwyraźniej niezbyt czystymi, okularami.
  • Odpowiedz
@franky1: więcej razy widziałem wpisy "ale libków boli dupa" niż jakieś poważniejsze komentarze odnośnie tego zdjęcie xD

Zrobiliście sobie takie "ważne że lewactwo dupa boli"
  • Odpowiedz
@Ranage: może dlatego, że ciężko komentować to poważnie :P No ale dobra, jak chcesz poważny komentarz to proszę:

Uważam, że to zdjęcie i trollowanie nim było niepotrzebne. Niczemu to nie służy, nie będzie z tego żadnej wymiernej korzyści. Ja jako wyborca Lewicy lekko parsknąłem na ten widok, ale trochę jednak zbyt lekko, żeby to było warte kręcenia afer z dupy. Co do samego faktu jak absurdalną reakcję to wywołało to cóż
  • Odpowiedz