Wpis z mikrobloga

Tłumaczył kiedyś Stanowski po co mu klub piłkarski KTS #weszlo?

Pytam bo widzę, ze awans się szykuje do okręgówki, a tam jak wiadomo nie ma juz slabych drużyn ;)
  • 16
@fifol2137: @Lipa1992: Tam coś kojarzę że później był jakiś baraż grany, coś mi tam świta że była mała spinka że przeciwnik dobrał jakichś graczy z 4 czy tam 3 ligi i ich ograli. Ale łapki nie dam czy to nie było sezon wcześniej o awans do klasy A ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ms86: kts za kilka lat będzie w ekstraklasie. Zakolak ma łeb do interesów to raz, zawzięty jest i ambitny - to dwa, a trzy - ma znajomości zarówno w świecie piłkarskim jak i medialnym, przez co może ogarnąć odpowiednie zaplecze sportowe i finansowe.
Wydaje mi się, że jego celem jest pokazanie że się da, że można w Polsce zbudować zdrowy klub bez patologii jaką prezentują prezesi klubów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PeSS: tak Orzeł Baniocha sprowadził graczy na rundę i wygrali z nimi baraże o okręgówkę. Gram z nimi obecnie w lidze xd. No i Stanowski już pisał o tym, że planuje wprowadzić coś jak te tokeny na socios.com @jony-terrt
@Lipa1992: @ElijahBaley: Kamil (stary trener) przez jakiś czas prowadził zespół razem z Oskarem (nowy trener). Stan widział ich pracę na co dzień, ich relację z drużyną, z czasem uznał, że lepiej to będzie szło, gdy Oskar sam weźmie lejce.

To zresztą były trochę szersze zmiany, na niewielkiej przestrzeni czasu dość mocno zmieniła się drużyna, zmienił się trener, ja przestałem się zajmować papierkami, tylko trafiło to wszystko w ręce bardziej kumatych
@Kubul: Spoko, to raczej obiektywna opinia. Ja też czasem z sentymentem sobie wspominam, że wtedy to był luźny klub, luźne radio, luźna strona. Ale to jak z raperami - naprawdę fajnie jest z ekipą na osiedlu, ale jeszcze fajniej jest na klipach z chevroletami i cadillacami. Nie można całe życie siedzieć przy jednym browarze na pięciu w ciasnej piwnicy, gdy otwierają się możliwości, by pić najlepszego szampana. W pełni rozumiem wszystkie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Jakub_Olkiewicz: Jasne, ja też jak najbardziej to rozumiem. W końcu KTSowi jako klubowi powinno najbardziej zależeć na rozwoju sportowym. To co nie udało się w zeszłym sezonie - awans do okręgówki - w tym sezonie jest już praktycznie wykonane, także postęp jest i to się chwali. Podobnie jak Ty lubię wracać pamięcią do tych meczów. Szczególnie do Kowala, który pojawił sie spóźniony na drugą połowę z ćwiartką w tylnej kieszeni spodni
@Jakub_Olkiewicz: Brzmi sensownie, może warto by poprawić trochę komunikację z kibicami bo obecna trochę kuleje i może prowadzić do takich o niby drobnostek ale w szerszym aspekcie mających duże znaczenie na to jak postrzegany jest klub w oczach fanów.