Wpis z mikrobloga

Chciałabym kupić wakacje typu paśnik #allinclusive czy jest tutaj ktoś kto byłby w stanie powiedzieć czy kupować już teraz wakacje na lipiec czy jeszcze się wstrzymać? Oferty w tym roku takie liche i podłe ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem czy jak zdejmą we wszystkich krajach lock downy i poluzują restrykcje to pojawi się więcej ofert czy właśnie wręcz przeciwnie - kupować jak najszybciej, bo później będzie jeszcze gorzej? Doradzcie coś () #kiciochopyta #wakacje #podroze
  • 10
@Jackal99 ceny cenami, ale te hotele jakieś rodem z PRL są okrutne () wydaje mi się, że tui czy Itaka nawet przy niższych dochodach raczej nie upadna:D ofc biuro podróży arturito czy inny krzak nie wchodzi w grę
@ciap_patykiem: niestety duze biura tez upadaja, zobacz na thomasa cooka i bylo to przed lockdownem. Nie wiem czy nie lepiej czekac na szybkiego lasta, tylko wtedy nie masz gwarancji czy znajdziesz cos dla siebie. Ja w taki sposob 2 lata temu polecialam na madagasksr za 3500 na wypasie. A teraz pewnie tyle kosztuja jakies ruropejskie kierunki w tym standardzie. Ale jak masz cisnienie zeby leciec to raczej lepiej kupowac juz bo
@Jackal99 o kurde to mega okazja Ci się trafiła, bo faktycznie 5 w Europie może teraz tyle kosztować. Z jakiego biura leciałas? I podejrzewam, że miejsce wylotu to nie był jakiś Kraków czy Katowice tylko pewnie Berlin? Doradzisz coś może jak szukać okazji albo jakie biura warto mieć na uwadze?
Itaka z warszawy :D bez lasta to okolo 6-7 tys. Szczerze mowiac zawsze jak gdziez latalam albo moi rodzice to z itaki. Jakies takie przyzwyczajenie i pewnosc ze wszystko bedzie ok, bo nigdy z nimi nie mielismy problemow. Ja po prostu siedze na zakladce lasty, filtruje sobie skad ma byc wylot, standard, zaznaczam jakie kraje mnie interesuja i obserwuje oferty. Czasem jest tak ze oferta sie wyprzeda no i po ptakach, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciap_patykiem: nie wiem teraz, ale doświadczenie pokazało że ostatnie dwa lata nie warto było czekać na super ofery. Znajomi czekali i zamiast z nami lecieć za 2200 zł, to lecieli za 3600 xD