Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@WinterLinn: Sam airsoft to fantastyczny sport, ale niektórzy w pogoni za pseudorealizmem dają się ponieść fantazji w groteskowy sposób (;

@Francisco_dAnconia: jak w gimnazjum chodziłem się strzelać z ziomkami to "dowódca" ekipy do której należałem powiedział mi, że mam się ogolić na łyso bo to bardziej realistyczne żeby żołnierz był łysy XD ASG jest super ale trzeba uważać bo czasami trafi się taki typ który życiorysem pasuje do tego obrazka.
@WinterLinn: kiedyś się dałem namówić w liceum na partyjkę ASG to było całkiem przyjemnie, dopóki nie dołączyli jacyś starsi (20 albo nawet 30+) znajomi jednego z nich, cali wymalowani i poubierani jak na wojnę w wietnamie i przez większość czasu kłócili się kto pierwszy powiedział "pif paf". Zaproponowali też, żeby użyć auta, którym przyjechaliśmy jako "czołgu". Zmyliśmy się szybko i nikt już tematu ASG nie poruszał ( ͡° ͜ʖ
@dzwiedz3000: @Kuzguwu: Współczuję nieprzyjemnych doświadczeń. Ja trafiłem na ogarnięte środowisko, gdzie stworzyliśmy sensowny regulamin, do którego znakomita większość się stosowała. Ludzie mający z tym problemy (a było takich zaledwie kilku) zwyczajnie byli persona non grata na strzelankach.
Bawiłem się w to aktywnie przez prawie dekadę i coraz częściej myślę nad tym, żeby wrócić. Tylko zastanawiam się, czy strzelanki w okolicach Wrocka dalej wyglądają tak, jak parę lat temu - grupka
czemu taka beka z asg leci. Przecież to spoko zajawka jest


@WinterLinn: Nigdy się w to nie bawiłem, ale jak dla mnie krindżowe jest dążenie do realizmu. Taka beztroska zabawa w poważną sprawę, jaką jest wojna. Na prawdziwej zapewne by się zesrali. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@WinterLinn: Dlatego że ASG to latanie z pistolecikiem na kulki jak dziecko. Co więcej, śmieszna jest ich mentalność. Uważają się za bóg wie kogo, mają ego #!$%@? w kosmos i ich argumentem na to, że ASG jest lepsze od paintballa jest to, że "broń wygląda jak prawdziwa". Dzbany, śmiejemy się z nich. Tylko paintbal! To świetna zabawa i naprawde boli.