Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sluchajcie co ostatnio za inbę odwaliłem. Nałogowy diver ze mnie, związku zbytnio nie szukam bo pajacerka to nie moje klimaty. Lażę ba siłkę i w ogóle o siebie dbam. Ostatnio wbijam do baru z znajomymi, swoją drogą dobra inba dzisiaj z samymi lokalami. No i siedzimy, gadamy się, jest fajnie.

Nagle mi znajoma mówi, że jakaś laska na mnie się gapi, to ja mówie, że niech się gapi, co mnie to. Znajoma, że może chce mnie poznać itp. Mówie, że jak tak to niech podejdzie, to ona ma interes do mnie a nie odwrotnie. Wtedy zaczął się ból dupki, że jak to tak.

Zdenerwowałem się i staje od stołu, znajoma i jej typ co ofc ,,podziela” jej zdanie pewnie myśleli, że ide zagadać czy coś a ja podchodzę i mówie, żeby przestała się na mnie gapić, że czuje się niezręcznie i to forma molestowania. Laska w szoku. Wróciłem do stolika i ta znajoma mi z tekstem, że jestem serio #!$%@?.

Regularnie takie inby robię. Chyba nawet jedną tu raz opisałem. I tak to leci.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6099431bfe0977000b8aebd9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 22
Jakie combo próby przypodobania się stulejarności wykopowej XD lecimy od początku

Nałogowy diver ze mnie


Pukanie dziwek, check. Niezależność w cenie.

związku zbytnio nie szukam


j/w niezależność, check

pajacerka to nie moje klimaty

wyśmiewanie związków, check

Lażę ba siłkę i w ogóle o siebie dbam.


Samorealizacja i dobry wygląd jako najważniejsza cecha, check

to ja mówie, że niech się gapi, co mnie to


Chłodny madafaka, check

Wtedy zaczął się ból dupki, że
OP: @Patol0g tak one by chciały, ale total wyjebka.

@AnonimoweMirkoWyznania

PrzyczajonyZwyrodnialec: Szacunek gościu, bardzo dobrze to rozegrałeś. A twoja znajomą kopnij w dupe, bo szmata chce Tobą manipulować, jak swoim fagasem :) Sama jest #!$%@? skoro wtrąca się w nieswoje sprawy


Ona ogólnie mocno #!$%@?ąca jest. A tacy ludzie to wręcz mój target aby ich #!$%@?ć.

@maciejze zajebiście silną( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Raum

Pukanie dziwek, check. Niezależność
Tanatos krzyżówiaczek: Straszne. W ogóle przypomina mi to mojego przyjaciela Robercika. Też słuchał takiego pie***olenia samców subomega jak tutaj i w ogóle by się nie ośmieszać, ożenił się z laską, która się na niego gapiła. To debile zmienili front i znów był zły - co to za zły gej, co oszukuje kobietę. Na szczęście szybko się rozwiódł i z panną i z towarzystwem debilów i obecnie ma nawet własną partię, z