Wpis z mikrobloga

Regularny sezon sie konczy wiec zrobmy male podsumowanie

Najwieksza pozytywna niespodzianka (Druzyny z east i west) - 1.Knicks 2.Jazz 3.Suns)
Najwieksza negatywna niespodzianka (Druzyny z east i west - 1.Celtics 2.Lakers 3.Pelicans 4.Raptors)
Najlepszy Rookie - Dla mnie Edwards ale Ball kozak tez
Najlepszy gracz regular seasonu - Steph Curry
Jakim zawodnikiem jestes zawiedziony najbardziej? - Kawhi
Najwieksza przemiana zawodnika na plus? - Julius Randle
Najlepszy trener - Tom Thibodeau

#nba
  • 9
Najwieksza pozytywna niespodzianka (Druzyny z east i west) - 1.Knicks 2.Jazz 3.Suns)


@Spurs: chcesz pan powiedziec, ze jedynka Jazz jest większą niespodzianką, ze Suns ma drugie czy tam pierwsze (zależy jak się to skończy)? Czy bez respektowania numeracji?

Poza tym to w sumie wszystko based. Tylko z tym, zeby 1 Jazz po sezonach spokojnie w top3 było zaskoczeniem większym niż phoenix z gówna xD
@Spurs: Ok, no łatwo było przegapić to jak dobre Jazz jest, nigdy narracja ligi i mediów nie była im przychylna. Ale koszykówka tam była, tylko trzeba było bardziej obserwować wszystkie mecze, zwykle głupoty powodowały ze nie dowozili (typowy underachiever).

Dla mnie suns większa niespodzianka, no i Knicks, ale tam mogło albo pyknąć albo się #!$%@?ć. Thibs jest fajny na przebudowę, ale tragiczny z gwiazdami, bo on bazuje na rzemiośle i #!$%@?.
@Myrdin: sa zawodnicy ktorzy zawodza bardziej Bledsoe czy Tyler Herro mi przychodza do glowy
Ale jesli chodzi o All Star zawodnika, to Kawhi dla mnie jest jakis bezbarwny, gra jak mu sie chce, rzuci to 25pkt ale nie mial chyba zadnego meczu w tym sezonie po ktorym bym zrobil WOW.
@Spurs: Edwards bez dwóch zdań jest ROTY. Pozytywnie mnie zaskoczył. Nie jest Wigginsem 2.0, jedynie co ich łączy, to bycie scorerami. Obawiałem się o mental a on okazuje się być jego jedną z największych zalet. Ma luzu jak cały gang z ghetta, do tego jest zaangażowany w życie drużyny. Ostatnio wszedł w wywiad Townsowi i powiedział co myśli o Jimmy Butlerze. No #!$%@?, mordeczka. Dużo rzeczy do poprawy - obrona, decyzyjność,