Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przez ostatnie dni śledziłem aferę @WykopekBordo
Nie oglądalem streamów, jedynie przeglądalem posty.
Przechodząc do konkretów wyciągnąłem z tego wszystkiego naukę, a nawet potwierdziło coś o społeczeństwie.
Wygląd jest ważny, ale można go nadrobić silną psychiką. By funkcjonować w społeczeństwie trzeba grać odpowiednia rolę. Gdy jesteś wśród normików zakładasz maskę normika i pod żadnym pozorem, niech Ci się zapala czerwona lampka. NIGDY, PRZENIGDY NIE MÓW O SWOICH PROBLEMACH. Zawsze udawaj spokojnego i wyluzowanego. Śmieją się, śmiej się z nimi, rozmawiają o czymś często - zaznajom się z tematem by mieć o czym dyskutować. Jak zadadzą niewygodne pytanie to wymyśl (wcześniej jakąś historyjkę dość prawdopodobną)
To konieczne masz sprawiać wrażenie silnego ZAWSZE.
Jak znasz ludzi podpbnych do siebie co mieli problemy to tu nie zakładasz maski normika, tu bądź sobą rozumiesz ich problemy możesz porozmawiać, ale mino wszystko nie rób z siebie jeszcze większej ofiary. Ludzie wtedy obdarzą ciebie zaufaniem lub autorytetem, ale nie możesz być od nich słabszy. Opowiedz o mniejszych yraumach i problemach, ale nigdy nie mów że całe żyvie tak miałeś.

Jak ktoś atakuje bądź chłodne i zimny. Nie tak jak w szkole że siedzisz i patrzysz jak inni dokuczają. Bądź bezduszny spraw wrażenie, że Cię to nie rusza.
Nie mam pojęcia jak to się robi, ale to imponuje ludziom w realu.

Podsumowując tak zawsze było jest i będzie. Słaba psychika uczyni cię ofiarą, silna psychika nawet jak ją udajesz sprawi, że możesz być autorytetem.
W społeczeństwie trzeba mieć zawsze twardą dupę musisz być twardy bo inaczej cię inni zeżrą (tak jak to było w czasach szkolnych).

To co jest w podsumowaniu blackpilla to jest prawda.
Jednak jest coś w tej ciemnej triadzie (części blackpilla) co przyciąga ludzi. Musicie to przyznać.

#przegryw #wykopek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609a3d58fe0977000b8aed8c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
Jak znasz ludzi podpbnych do siebie co mieli problemy to tu nie zakładasz maski normika, tu bądź sobą rozumiesz ich problemy możesz porozmawiać, ale mino wszystko nie rób z siebie jeszcze większej ofiary. Ludzie wtedy obdarzą ciebie zaufaniem lub autorytetem, ale nie możesz być od nich słabszy. Opowiedz o mniejszych yraumach i problemach, ale nigdy nie mów że całe żyvie tak miałeś.


Przecież Tomasz od początku robił z siebie największą ofiarę, że